Turnaje

U9: Tým zakončil sezónu na Tempo Cupu v Praze

Plných šestnáct výběrů se sešlo koncem června v Praze, kde se pod záštitou pořádajícího klubu FC Tempo Praha odehrál silně obsazený TEMPO CUP 2021. V náročném počasí si nakonec pro vítězství dokráčeli suverénně hráči libereckého Slovanu. Šumperský výběr postoupil ze 3. místa v tabulce. Nakonec ale skončil v opravdu silné konkurenci na 12. místě. Den (přečíst celý článek)


Dorostenci vybojovali na silně obsazeném turnaji stříbro

Do Přerova zamířili dne 5. 6. 2021 fotbalisté našeho dorosteneckého výběru, aby se zde střetly se stejně starými celky v rámci turnaj Viktorie Přerov. Do turnaje vpravdě nevstoupili naši hráči nejlépe, ze skupiny dokonce postoupili až gólem z poslední minuty. Ale nakonec po penaltovém dramatu slavili postup do finále, kde je čekal silný výběr Fastavu (přečíst celý článek)


Je známo všech dvanáct účastníků kategorie U9 na OP papírna Cupu 2021

Dne 28. září 2021 vyběhnou na pažit šumperského Tyršova stadionu talentované výběry kategorií U11 a U9 v rámci turnajových bojů na OP papírna Cupu 2021. Zatímco u starší kategorie ještě čekáme na potvrzení účasti, ta mladší je již kompletně obsazena. A protože dorazí i zástupci fotbalového klubu z partnerské Nysy, dostává turnaj punc mezinárodního klání. (přečíst celý článek)


OP papírna Cup zná svůj termín i první účastníky

Tak snad! Několikrát odkládaný první ročník mládežnického turnaje OP papírna Cup, který bude odehrán pod záštitou hlavního partnera našich mládežnických týmů, by se měl odehrát 28. září 2021. Určen je pro kategorie přípravek U11 a U9. Znovu byl pak zahájen proces přihlašování týmů do turnaje a již v tuto chvíli jsou první dva kluby potvrzeny. (přečíst celý článek)


Oznámení klubu k opatřením proti šíření nemoci COVID-19

Vážení fanoušci, přátelé, rodiče, partneři klubu. S ohledem na aktuální situaci v našem městě, zvláště pak s nařízenou karanténou u partnerské Základní školy Sluneční, jsme nuceni přijmout zároveň opatření ohledně činnosti našeho klubu. Moc si vážíme spolupráce s partnerskou Základní školou Sluneční. Chtěli bychom v prvé řadě vyjádřit plnou podporu a popřát co nejvíce sil (přečíst celý článek)


U19: Dorostenci absolvovali turnaj v Postřelmově

Náročný program měli o víkendu hráči dorostenecké kategorie do 19 let. V Postřelmově totiž absolvovali zajímavé turnajové klání, kterého se zúčastnily ještě tři mužské týmy. Celý podnik se odehrál během jediného dne formou pavouku. Kromě našeho výběru a domácího celku se na turnaji ještě prezentovaly mužské týmy Žichlínku a Tatenic. Los pak za soupeře našim (přečíst celý článek)


U8: Memoriál Lukáše Přibyla ovládla Příbram

Týden po Ondrášovce se po trávníku Tyršova stadionu v Šumperku proháněli opět chlapci i děvčata z fotbalových akademií z celé země. Tentokrát se do Šumperka sjeli výběry věkové kategorie do 8 let. Plných šestnáct kolektivů se pak, i přes nepřízeň počasí, popasovalo mezi sebou o vítězství v Memoriálu Lukáše Přibyla. Nejvíce sil měla na turnaji (přečíst celý článek)


U10: Vybojované stříbro z promoklého Opočna

Na stadionu v Opočnu se 20. června uskutečnil turnaj starších přípravek kategorie U10. Nechyběli ani mladí chlapci ze Šumperka. Těm se podařilo postoupit do finálových bojů ze třetího místa po základní skupině. V playoff si vedli znamenitě a stopku jim nakonec vystavilo až finále. V něm naši kluci utržili těsnou porážku 0:1, byť se dá (přečíst celý článek)


U8: Memoriál Lukáše Přibyla doplní exhibice fotbalových osobností

Týden po obřím projektu Ondrášovka Cupu, kdy se na čtyřech hřištích v rámci dvoudenního klání střetávalo 24 mužstev, se opět vrátí na Tyršův stadion mládežnické boje. Tentokrát to bude turnaj v kategorii U8. Tradiční Memoriál Lukáše Přibyla dovede 20. června do Šumperka top týmy této kategorie z celé republiky. A co víc, fanoušci a samozřejmě (přečíst celý článek)


U10: Hořkosladký bronz z České Vsi

Svůj turnaj absolvovali v sobotu 13. 6. i kluci kategorie U10. Zamířili do České Vsi, kde se pokusili v zajímavé konkurenci vesměs místních týmů vybojovat nějakou medaili. V základní skupině si svěřenci Jaroslava Horáka poradili s domácími hráči, také s Jeseníkem a s týmem Lipová-lázně. Jedinou porážku utržili od poskládaného regionálního družstva hrajícího pod hlavičkou (přečíst celý článek)