Mladší dorost U17

POSLEDNÍ UTKÁNÍ

MSDD ml. dorostu (sk. E)

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

Tabulka mistrovské soutěže 2020/2021

PořadíKlubZápVítRemR+R-ProG+G-RSBody
497000229141521
58610012681819
69600031917218

AKTUÁLNÍ ZPRAVODAJSTVÍ

Mladší dorost nestačil na fotbalisty pražského Tempa

Na prodloužený víkend do Loučné nad Desnou dorazil výběr mladšího dorostu klubu FC Tempo Praha. Součástí pobytu si pak hráči z hlavního města dohodli tři přípravná utkání hraná v Šumperku a hned to první proti našim klukům. Ti do utkání nastoupili posilněni i o hráče staršího ročníku 2004 a ze začátku měli více ze hry. (přečíst celý článek)


Mladší dorost vyhrál přípravné utkání na půdě Jeseníku

Mladší dorosteneci i s novici ročníku 2006 vyrazili k přípravnému utkání na druhou stranu jesenického masivu. V lázeňském městě v Jeseníku se pak střetli s domácími dorostenci kategorie do 19 let a vyhráli 5:3. Dvěma góly se blýskl Podhorný, zbývající tři trefy si mezi sebou podělili Nikolas Körner, Valenta a Slezák. I přes vítězství však, (přečíst celý článek)


Soutěžní ročník 2020/2021 skončil

Už s tím prakticky všichni počítali, šlo jen o formální potvrzení skutečnosti. Dne 4. května 2021 ukončil výkonný výbor FAČR ročník 2020/2021 pro všechny mládežnické a všechny seniorské soutěže od III. ligy dolů včetně. Ve skutečnosti tak žádné naše družstvo nezasáhlo do byť jediného utkání jarní části sezóny, opakuje se tak situace z předchozí sezóny. (přečíst celý článek)


Sedmnáctka dosáhla na šestou výhru v řadě

Výběr mladšího dorostu ztratil body v prvních dvou utkáních sezóny, od té doby prochází soutěží bez ztráty. Plný bodový zisk si připsali svěřenci Bohdana Hecla i o uplynulém víkendu, kdy v domácím prostředí porazili Přerov 4:1. I přes poměrně jednoznačný výsledek měl lodivod týmu k výkonu jisté výhrady. Nic to nemění na tom, že šumperský (přečíst celý článek)


Mladší dorost nasázel během půl hodiny pět branek

Chvíli poté, co starší dorost dokázal v Holicích udržet vedení v tabulce, se proti domácímu HFK postavil na trávník výběr do 17 let. A zatímco jejich starší kamarádi museli o výhru bojovat až do konce zápasu, v tomto případě bylo záhy rozhodnuto. Šumperští mladíci nasázeli domácím během 28 minut pět branek. Drtivý nástup do utkání (přečíst celý článek)


Starší dorost za plný počet, mladší jen za bod

Úvodní zápasy dorostenecké divize mají za sebou jak starší dorostenci, tak i ti mladší. V nedělním programu doma přivítali výběry Staré Bělé. V obou zápasech Slezané v polovině utkání vedli, zatímco starší dorost ale stihl zápas otočit, mladší urval jen bod. Přitom i celek do 17 let mohl vyhrát, Podhorný však v závěru neproměnil penaltu. (přečíst celý článek)


Mládežnické týmy čeká vstup do svých soutěží

Poté, co o minulém víkendu zahájily své působení v divizi a ve III. třídě mužské výběry FK Šumperk, čeká zahájení mistrovské sezóny i mládežnické výběry. Dorostenci i starší žáci vstoupí do bojů domácími zápasy. To mladší žáci se vydají v úvodním kole své soutěže na půdu soupeře, když vycestují do Bílovce. Výběry do 19 a (přečíst celý článek)


Dorost odehrál generálku proti 1. HFK Olomouc

Poslední předsezónní zápasy mají za sebou dorostenci FK Šumperk. Na svém trávníku přivítali o víkendu své divizní soupeře, výběry 1. HFK Olomouc. Zatímco v utkání v rámci starší kategorie uspěl výběr z Hané, v rámci mladších výběrů uspěl domácí tým. Na svěřence Jakuba Bauera a Bohdana Hecla čeká ostrý start sezóny až 16. srpna, kdy výběr (přečíst celý článek)