Mladší dorost U17

Tabulka mistrovské soutěže 2023/2024

PořadíKlubZápVítRemR+R-ProG+G-RSBody
142560001933100-6718
152542001926102-7614
162410002317130-1133

AKTUÁLNÍ ZPRAVODAJSTVÍ

Víkend tří skvělých comebacků (přehled víkendu 11.-12. 5. 2024)

Dalších osm zápasů našich žákovských, dorosteneckých a mužských výběrů máme za sebou. A pouze dorostenci nestačili v zápasech druhé nejvyšší dorostenecké soutěže na kvalitní výběry ligového Zlína. Za to hned tři týmy předvedly fantastický comeback v zápasech, kde soupeř sahal po všech bodech. Jenže kromě divizního áčka, které ve Vratimově získalo remízu 2:2 gólem z (přečíst celý článek)


Rezerva je zpět v čele, mladší žáci přehráli HFK Olomouc

Osm zápasů o víkendu absolvovaly naše výběry od žáků výše během víkendových bojů. Muži i mladší žáci odešli ze zápasů neporaženi, bohužel neuspěli starší žáci v Bílovce. A na půl úspěšný byl dorost v Ostravě. Záložní celek se dostal díky vítězství na penalty do čela okresního přeboru, podobně je na tom i výběr U13. O (přečíst celý článek)


Souhrn víkendu: Žáci v Krhové přehráli Valachy

Nejen mužské týmy se o víkendu 13. a 14. dubna zapojily do mistrovských bojů. Volno nakonec měli starší žáci, kteří neodjeli do Třince z důvodu výskytu černého kašle v kádru soupeře. Do hry však v domácím prostředí šli dorostenci a v Krhové, kde má domoviště Valašské Meziříčí, i mladší žáci. Zatímco ti byli na Valašsku (přečíst celý článek)


Třináctka loupila v Třinci, tříminutový hattrick trefil Ambros

O svátečním víkendu se do bojů zapojily dva dorostenecké a dva žákovské výběry FK Šumperk. Bohužel dorostenci doma nestačili na jihlavskou Vysočinu, úspěšnější pak byly mladší žáci v Třinci. Tým do 12 let sice přes veškerou snahu podlehl soupeři 1:4, ale o rok starší kluci dokázali v dramatickém duelu vyhrát. Málovídanou věcí se pak blýskl (přečíst celý článek)


Dorostenci marně doráželi na favorita z Opavy

Neděle 17. března prostě radost do duší šumperských fanoušků nepřinesla. Naopak, prohra mužů proti Hlubině v poměru 1:4 jen završila neúspěšné snahy našich výběrů v ten den. A mrzení nesnižuje ani skutečnost, že všechny tři výběry nastoupily proti celkům z úplné špice tabulky. Dorostenci totiž přivítali Opavu, která jednoznačně míří za postupem do nejvyšší soutěže. (přečíst celý článek)


Dorost po bojích ve Znojmě poprvé na jaře doma, čeká ho Opava

Těžšího soupeře na domácí rozjezd jarní sezóny si šumperští dorostenci přát asi nemohli. Na Tyršův stadion totiž zamíří Opava, která po loňském sestupu velice touží po návratu mezi elitu v zemi. Tomu odpovídá i umístění staršího dorostu SFC v ligové soutěži. Ten totiž v soutěži vede. Souboj obou výběrů do 19 let se odehraje na (přečíst celý článek)


Dorostenci v Kroměříži neuspěli, oba výběry dostaly 3 góly

Další kolo náročné konfrontace v rámci druhé nejvyšší soutěže v zemi mají za sebou naši dorostenci. Na půdě Kroměříže, výběru z organizace druholigového seniorského týmu, bojovali naši mladíci srdnatě o další bodový zisk. Bohužel neuspěli, starší dorost prohrál se Slávisty 0:3, mladší pak skóre vylepšil jednou vstřelenou brankou. V tabulce tak oba celky zůstávají ve (přečíst celý článek)


Dorostenci nasbírali na podzim šest bodů k dobru na HFK

Již po minulé nováčkovské sezóně bylo zřejmé, že nový ročník účasti týmu v dorostenecké lize bude ještě náročnějším. Omlazený kádr musí skončit nejhůře předposlední, aby si zajistil setrvání v soutěži. V druhé nejvyšší v zemi. Klíčovým duelem podzimu byl hlavně souboj proti nováčkovi z HFK Olomouc. V něm náš celek do 19 let vyhrál 1:0 (přečíst celý článek)