Mladší žáci U12

Tabulka mistrovské soutěže výběru FK Šumperk U12

PořadíKlubZápVítRemProG+G-RSBody
415111382295334
515110493484533
6158165455-125

Aktuální zpravodajství

Souhrn víkendu: Áčko poprvé vyhrálo, U14 a U12 stále bez ztráty

Pořádně našlapaný byl další fotbalový víkend v podání našeho FK. Do boje šlo celkem čtrnáct výběrů, přičemž samozřejmě nejsledovanější byl duel divizního týmu mužů. Ti doma porazili 2:0 Holešov a poprvé v sezóně bodovali. Naopak bez ztráty bodů jsou nadále dva výběry našeho FK. Kluci z kategorie U14 mají po čtyřech kolech plný počet bodů (přečíst celý článek)


Výběr U13 otočil zápas z výsledku 2:6 a bral všechny body!

Neuvěřitelná dramata nabídly oba zápasy mladších žáků na půdě Hranic. V obou případech se výběr, který získal solidní vedení, nakonec strachoval o vítězství. Zatímco náš celek U12 dokázal třígólový náskok z poločasové přestávky uhájit, to hranický celek U13 nakonec musel na vítězství zapomenout. Přitom domácí tým vedl nad našemi chlapci již 6:2, a to ještě (přečíst celý článek)


TOP 5 VÍKENDU: Obrat v Přerově i kvalitní reprezentace U10 v Modré

Poslední ryze dubnový fotbalový víkend je za námi a pro náš klub, nutno dodat, že velmi úspěšně. Vybrat i v tomto směru TOP pětici nejzajímavějších momentů bylo zase o něco těžší. Ale pustili jsme se do toho a myslíme si, že výběr stojí za to. Je to navíc další krok, jak vám, našim fanouškům, odhalit (přečíst celý článek)


Mládežnický víkend: Dorost míří k důležitým zápasům do Poruby

Duben není jen měsíc knihy, ale také měsíc, kdy se začínají plnit víkendové programy mládežnických fotbalových soutěží. Zatímco dorostenci a starší a mladší žáci už ve svých soutěžích mají pár kol za sebou, o prvním dubnovém víkendu se přidají i další. Rezerva mladších žáků zahájí jarní část Okresního přeboru. A zatímco starší přípravka ještě bude (přečíst celý článek)


Mladší žáci vybojovali proti omlazenému Baníku plný počet bodů

V dohrávce 17. kola se v úterý 15. března představili na Tyršáku naši mladší žáci. V atraktivním souboji přivítali týmy ze špice tabulky, tedy ostravský Baník. Ten sice přijel do Šumperku s omlazeným kádrem, ale i tak si naše týmy připsaly velmi cenná vítězství. Na výhře týmu do 13 let se pak šesti góly podílel (přečíst celý článek)


Výběr U12 odehrál přípravné zápasy s Uničovem a Ústím nad Orlicí

Šumperský výběr ročníku 2010, tedy tým U12, odehrál další dva přípravné zápasy na jarní část sezóny. V souboji s krajským rivalem z Uničova náš celek prohrál. Naopak proti Ústí nad Orlicí si připsal po kvalitním výkonu cenné vítězství 5:4. Jarní část sezóny pak začnou kluci v domácím prostředí proti Baníku Ostrava, a to 12. 3. (přečíst celý článek)


U12: Solidní výsledky v nabité konkurenci kvalitní soutěže

Z kategorií přípravek se v našich ohlédnutích za podzimní částí sezóny 2021/22 posouváme k těm žákovským. A začneme u výběru do 12 let, který působí v lize SpSM, ve skupině Sever. Mezi jeho soupeři lze pak dohledat  velmi kvalitní akademie v čele s ostravským Baníkem, Vítkovicemi či Opavou. Svěřenci tria Jakub Bauer – Jaroslav Horák (přečíst celý článek)


V Kroměříži tým U12 postup do finále nevybojoval

V úterý 19. října se v Kroměříži střetlo osm týmů kategorie U12, které bojovaly o tři postupová místa do finálové turnaje. Náš tým se probojoval do Kroměříže z turnaje na půdě HFK Olomouc dne 29. září. V šestičlenné skupině skončil náš celek těsně třetí, vyhrály Hranice, druhý skončil Uničov. V Kroměříži se pak kromě Uničova (přečíst celý článek)