Starší přípravka U10

POSLEDNÍ UTKÁNÍ

Krajská soutěž st. přípravek (podzim)

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

Krajská soutěž st. přípravek (podzim)

Aktuální zpravodajství

U10: Vybojované stříbro z promoklého Opočna

Na stadionu v Opočnu se 20. června uskutečnil turnaj starších přípravek kategorie U10. Nechyběli ani mladí chlapci ze Šumperka. Těm se podařilo postoupit do finálových bojů ze třetího místa po základní skupině. V playoff si vedli znamenitě a stopku jim nakonec vystavilo až finále. V něm naši kluci utržili těsnou porážku 0:1, byť se dá (přečíst celý článek)


U10: Hořkosladký bronz z České Vsi

Svůj turnaj absolvovali v sobotu 13. 6. i kluci kategorie U10. Zamířili do České Vsi, kde se pokusili v zajímavé konkurenci vesměs místních týmů vybojovat nějakou medaili. V základní skupině si svěřenci Jaroslava Horáka poradili s domácími hráči, také s Jeseníkem a s týmem Lipová-lázně. Jedinou porážku utržili od poskládaného regionálního družstva hrajícího pod hlavičkou (přečíst celý článek)


U10: Bohdalice ovládly velký šumperský turnaj

V sobotu 6. června 2020 patřil šumperský Tyršův stadion fotbalu. Zatímco na zadních hřištích sehrály svůj turnaj čtyři družstva kategorie U13, pořádně rušno bylo hlavně na hlavní ploše. Ta, rozdělena na čtyři hřiště, zažila fotbalové mravenčení hned čtrnácti mužstev v rámci turnaje kategorie U10. Triumf si domů odvezly nakonec talentovaní hráči Bohdalic, kteří prošli turnajem (přečíst celý článek)


V sobotu 6. 6. proběhne velký turnaj kategorie U10

Generální zkouškou na blížící se vrcholnou mládežnickou akci, tedy na Ondrášovka Cup, bude v sobotu 6. června turnaj výběrů U10 a mladších. Na šumperském Tyršově stadionu se totiž střetne 14 mládežnických výběrů. Chybět nebudou tři domácí týmy, kromě „A“ a „B“ týmu U10 pak i o rok mladší kluci z kategorie U9. Zbytek účastníků doplní (přečíst celý článek)


Jak si vedly mládežnické týmy v sezóně 2019/2020?

Fotbalové soutěže v ročníku 2019/2020 jsou již nějakou dobu minulostí. Platí to i pro mládežnické kategorie. Šumperští mladíci tak mají za sebou ročník, kdy bohužel z velké části museli absolvovat individuální tréninky. V těchto dnech se příprava vrací do starých kolejí, hráči se postupně vrátili na Tyršův stadion a pod dohled trenérů. My si pojďme (přečíst celý článek)