Starší přípravka U10

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

Aktuální zpravodajství

Přípravka U10 skončila v Olomouci v předkole Planeo Cupu čtvrtá

Své působení v oficiálním poháru mládeže, v Planeo Cupu, má za sebou výběr U10. Ten pod vedením dvojice Marek Neoral – Petr Strnad odehrál turnaj I. předkola na půdě olomouckého HFK. Po úvodní výhře 7:0 s Krnovem pak ovšem třikrát těsně po tuhém boji prohráli. Na závěr si připsali tři body za výhru 6:1 s (přečíst celý článek)

Starší přípravky o víkendu uspěly

O uplynulém víkendu vyrazily výběry starších přípravek na dvě světové strany, aby reprezentovaly náš klub na halových turnajích. Ročník 2012 vyrazil na východ do Bruntálu, kde vybojoval v pětičlenné konkurenci páté místo. Nutno ale jedním dechem dodat, že za soupeře jim byly výběry se staršími hráči. A jak naznačil šéftrenér přípravek FK Šumperk Petr Strnad, (přečíst celý článek)

Výběr U10 bez ztráty bodu vyhrál I. předkolo Planeo Cupu

Stejný kousek jako klukům z týmu U9 se podařil i o rok starším chlapcům. Ti v Uničově vyhráli všechna čtyři utkání, každé jasným gólovým rozdílem. Bez ztráty bodu a s výborným skóre 31:6 si tak vybojovali postup do II. předkola oficiálního poháru mládeže FAČR. Navázali tak na výběry U8 a U9, které během tohoto týdne (přečíst celý článek)

I. předkolo Planeo Cupu čeká i výběr U10, míří do Uničova

Po úspěšném vstupu výběrů U8 a U9 do nového ročníku oficiální pohárové soutěže mládeže pak ve čtvrtek 8. září odehrají svůj turnaj I. předkola i hráči kategorie U10. V Uničově je čeká čtyřlístek soupeřů. Kromě domácích se o dvě přímá postupová místa střetnou s Bruntálem, Šternberkem a HFK Olomouc. Kromě přímých postupujících se do II. (přečíst celý článek)

TOP 5 VÍKENDU: Obrat v Přerově i kvalitní reprezentace U10 v Modré

Poslední ryze dubnový fotbalový víkend je za námi a pro náš klub, nutno dodat, že velmi úspěšně. Vybrat i v tomto směru TOP pětici nejzajímavějších momentů bylo zase o něco těžší. Ale pustili jsme se do toho a myslíme si, že výběr stojí za to. Je to navíc další krok, jak vám, našim fanouškům, odhalit (přečíst celý článek)

Výběr U10 veze z turnaje v Chotěboři 6. místo

V sobotu 19. 3. se ještě v přípravě na jarní mistrovské boje vydali naši kluci kategorie U10 do Chotěboře. Tam se sešla na turnaji Díky Fotbalu Cup plných 18 týmů a v kvalitní konkurenci si naši kluci nevedli vůbec špatně. Nakonec vybojovali šesté místo, když v duelu o umístění nestačili na Chrudim.

Výběru U10 vybojoval na Zimní lize zlato

Zimní liga je soutěž hrané regionálními týmy, které se letos zúčastnily výběry kategorie U11. Pouze náš celek pak v této kategorii byl ročník 2012, tedy výběr U10. Soutěž se hrála turnajovým způsobem za účasti dvanácti družstev. Z nich nakonec ta nejlepší postoupila do finálového turnaje, ve kterém uspěl náš výběr U10. Ten nakonec vybojoval titul (přečíst celý článek)

U10: Reprezentativní působení v krajské soutěži starších přípravek

Náš třetí nejmladší výběr, tedy celek U10, absolvoval podzimní část sezóny v Krajské soutěži starších přípravek, tedy společně s týmy, za které mnohdy hráli o rok starší chlapci kategorie U11. Celá soutěž se hraje turnajovým způsobem, kdy v každém kole se střetnou v rámci jednoho turnaje čtyři celky. Dohromady se pak v krajské soutěži staršrích (přečíst celý článek)