Ondrášovka Cup 2020

Ondrášovka Cup je největší mládežnický turnaj v zemi. Podruhé v řadě zamíří i do Šumperka. Tým do 13 let bude bojovat o vylepšení 9. místa z předchozí sezóny, kdy doma odehrál finále ještě jako tým do 12 let. Přijďte podpořit naše kluky při cestě jejich velkým fotbalovým turnajem!

ROZLOSOVÁNÍ SKUPIN – Ondrášovka Cup

SKUPINA a

AC Sparta Praha, SK Uničov, CU Bohemians Praha, FK ŠUMPERK, FK Meteor Praha VIII a FK Ústí nad Labem

SKUPINA B

SK Vysoké Mýto, FC Slovácko, Vysočina Jihlava, SK Sigma Olomouc MŽ, FC Táborsko a Fotbalový club Zlín

SKUPINA C

FC Hradec Králové, FC Zbrojovka Brno, FK Mladá Boleslav, MFK Trutnov, 1. SC Znojmo a Slezský FC Opava

SKUPINA D

FK Dukla Praha, FC Baník Ostrava, FK Pardubice, FK Fotbal Třinec, Junior Chomutov a FK Teplice


AKTUÁLNÍ články

U13: Když sny se stanou skutečností, jsme druzí v republice!

Bylo to cítit dlouho dopředu, ale v Šumperku se o tom jakoby každý zasvěcený bál otevřeně a nahlas mluvit. Ročník 2007 pod vedením trenéra Petra Strnada už jednou vypálil celé republice rybník. Vyhrál totiž McDonald’s Cup pod hlavičkou naší partnerské základní školy Sluneční. Vloni ještě v kategorii U12 hrála stejná parta finále Ondrášovky doma. Bylo (přečíst celý článek)


U13: Šumperk vstoupí do Ondrášovka cupu duelem s Bohemkou

Vytáhněte si tužky a diáře, je znám itinerář základních skupin Ondrášovka Cupu 2020. A domácí výběr U13 vstoupí do turnaje duelem s pražskou Bohemkou, a to v sobotu od 9:30 na hřišti číslo 3. Postupně se pak ve skupině A střetnou svěřenci Petra Strnada ještě s Ústím nad Labem (10:45), s pražským Meteorem (12:00), s (přečíst celý článek)


Změny v přehledu účastníků Ondrášovka Cupu 2020

Největší mládežnická akce roku – Ondrášovka Cup – se blíží, o víkendu 13. a 14. června proběhne v Šumperku finálový turnaj kategorie U13. Bohužel i vinou zásahu vyšší moci se nejprve turnaj odložil, teď dochází také ke změnám ve složení účastníků turnaje. Nicméně ve skupině, do které byl nalosován náš výběr FK Šumperk, zůstává přehled (přečíst celý článek)


Ondrášovka Cup kategorie U13 proběhne 13. a 14. 6. 2020

Nový termín má finálový turnaj kategorie U13 v rámci projektu Ondrášovka Cup 2020. Na šumperském Tyršově stadionu se odehraje o víkendu 13. a 14. 6. za účasti 24 špičkových mládežnických oddílů. Chybět samozřejmě nebude ani náš žákovský tým a pevně věříme, že v turnaji nebude hrát druhé housle. Nicméně základní skupinu vyfasoval velice náročnou, v (přečíst celý článek)


Ondrášovka Cup 2020 zná svůj los

Je rozhodnuto, v jakém složení se odehrají základní skupiny finálového turnaje kategorie U13 v rámci Ondrášovka Cupu. Ten se uskuteční ve dnech 2. a 3. května 2020 na našem Tyršově stadionu. Mezi účastníky turnaje pak nechybí i náš výběr. A právě ten se může těšit na velkého soupeře, ve skupině totiž narazí i na pražskou (přečíst celý článek)