Podcast FK Šumperk

Co je to podcast?

Podcast je aktuální fenomén současné doby. O co se přesně jedná? Jde o zvukový pořad, který si posluchač, na rozdíl od rádiového vysílání, může přehrát kdykoliv. V návaznosti na nastavení aplikací je také možné si jednotlivé epizody (nahrávky) nechat automaticky stahovat. A tedy si je následně, i bez dostupného připojení na internet, nechat přehrát. Můžete si tak požadovaný pořad přehrát v autě, při sportování ve sluchátkách či během dalších činností.

Jednotlivé epizody (tedy nahrávky, chcete-li) se samozřejmě liší nejen obsahem a tématikou, ale i různou délkou. V případě sportovních podcastů se většinou jedná o zajímavé rozhovory, které se vážou nejen ke kariéře daného hosta, ale i například k vybrané problematice. V případě sportovního klubu tedy i například ke zhodnocení uplynulé sezóny, či jiného tématu. V rámci redakce webového zpravodajství FK Šumperk jsme spustili svůj vlastní podcast v červenci 2022, dostupný je aktuálně na platformách Anchor.fm a Spotify.

Jak a kde si obsah přehrát?

Těch možností je hodně. Jednou z nich je samozřejmě prostřednictvím webového prohlížeče v počítači i v mobilním telefonu. V našem případě si stačí zde v níže uvedené kapitole Podcast FK Šumperk – Archív epizod přehrát požadovaný díl (epizodu). Další možnost je v mobilním telefonu, a to prostřednictvím aplikací. Zvládne to i velmi populární aplikace Spotify, kde si můžete přehrávat i oblíbenou hudbu. V rámci vyhledávání však snad dohledáte i náš podcast, stačí hledat „FK Šumperk“.

Pokud máte jakékoliv připomínky k našemu podcastovému obsahu, můžete nás kontaktovat prostřednictvím formuláře „Ptejte se“ (dotaz adresujte na marketingové oddělení). Děkujeme. Nepohrdneme ani případnými náměty na další zajímavé epizody, ať už například tipy na rozhovory či na problematiku, o které byste chtěli slyšet a která vás zajímá.

podcast FK Šumperk – archív epizod

Rozhovor s trenéry dorostu k sezóně 2021/22
Rozhovor s trenéry dorostu k sezóně ...
Jakub Bauer a Bohdan Hecl, dvojice trenérů, která v sezóně 2021/2022 vedla šumperské dorostenecké výběry...
00:44:01
July 06, 2022