Facebook klubu FK Šumperk

Facebook je bezesporu jedna z nejrozšířenějších sociálních sítí na světě a určitě ta, která naprosto změnila internet. Kromě běžných uživatelů (fyzických osob) má na facebooku svou prezentaci i mnoha obchodních firem, ale samozřejmě i sportovních klubů.

Od března roku 2012 má svůj facebookový profil také náš fotbalový klub. Naleznete jej na adrese http://www.facebook.com/fksumperk. Z hlediska marketingové strategie klubu je pro nás vylepšení komunikace prostřednictvím našeho profilu na FB jedním z klíčových bodů. Pevně věříme, že se nám to i s vaší pomocí podaří.

JAK NA FACEBOOK

Chcete-li mít na vaší „zdi“ aktuální informace o dění v našem klubu, tak předně musíte mít založen profil na facebooku. Poté si vyhledejte přes vyhledávací formulář, případně použitím přímého odkazu http://www.fb.com/fksumperk náš profil a zde klikněte na tlačítko „Tohle se mi líbí“. Tím se se přihlásíte k odběru aktuálních zpráv z naší stránky a automaticky se zapne i nastavení „Sleduji“.

A právě u tohoto tlačítka si pak můžete zajistit, že vám příspěvky opravdu neuniknou. Rozklikněte si nabídku prostřednictvím modré šipky dolů vedle sekce „Sleduji“ a zvolte možnost „Zobrazit jako první“. Děkujeme za podporu. Pokud máte jakékoliv připomínky k našemu facebookovému profilu, můžete nás kontaktovat prostřednictvím formuláře „Ptejte se“ (dotaz adresujte na marketingové oddělení). Děkujeme.

Facebook