Mládež

U9: Tým zakončil sezónu na Tempo Cupu v Praze

Plných šestnáct výběrů se sešlo koncem června v Praze, kde se pod záštitou pořádajícího klubu FC Tempo Praha odehrál silně obsazený TEMPO CUP 2021. V náročném počasí si nakonec pro vítězství dokráčeli suverénně hráči libereckého Slovanu. Šumperský výběr postoupil ze 3. místa v tabulce. Nakonec ale skončil v opravdu silné konkurenci na 12. místě. Den (přečíst celý článek)


U12: Těsná prohra 1:2 s Pardubicemi

Pod žhnoucím sluncem a v těžkých teplotních podmínkách odehrál šumperský výběr do 12 let utkání v Pardubicích. V neděli 27. června dopoledne tak absolvoval poslední utkání sezóny 2020/2021.  Náročná konfrontace se silným soupeřem byla pro naše kluky významným testem a dalším zdrojem užitečných zkušeností. V úvodní části zápasu byli domácí lepším týmem a po první (přečíst celý článek)


Výstavba nového hřiště pro kategorie přípravek zdárně pokračuje

V prostorách partnerské základní školy Sluneční pokračují zdárně práce na výstavbě nového hřiště pro kategorii přípravek. To budou využívat naší talentovaní hráči i v rámci tréninkových jednotek. Na výstavbě se finančně podílí i přímo základní škola Sluneční, velké díky patří také partnerům stavby, firmám Stavebniny DEK, EKOZIS a Cembrit, které se na spolufinancování také podílejí.


U14: První přípravné utkání dopadlo dobře, kluci porazili Uničov

Úvodní přípravné utkání na novou sezónu mají za sebou i starší žáci věkové kategorie U14. Na domácím trávníku poměřili síly se stejně mladým výběrem Uničova a vyhráli 5:2. Dvěma góly se blýskl Liďák, gólově se prosadil i Lukáš Vencálek. Ten je u nás na zkoušku z FK Jeseník a o jeho příchodu se jedná. Zbývající (přečíst celý článek)


U19: Náročná příprava v Chrudimi skončila vítězstvím domácího celku

Šumperští fotbalisté ladí na novou sezónu, a to nejen hráči „A“ týmu. Starší dorostenci zavítali k náročnému utkání do Chrudimi. Ta je účastníkem České dorostenecké ligy, tedy vyšší soutěže, než kterou hrál v minulé sezóně náš celek. Nutno dodat, že Chrudim v soutěži nebyla do počtu, naopak. Starší dorostenci skončili ve zkrácené sezóně devátí, ovšem (přečíst celý článek)