Mládež

I tým U13 postupuje, v Uničově vyhrál skupinu

Záplava prvních předkol oficiálního mládežnického poháru FAČR je u konce. Soutěž, která se pořádá pro kategorie od U8 až po U13, uzavřel dění v rámci I. předkola právě nejstaršími výběry. Náš tým U13 se pak k bojům v úvodním kole vydal do Uničova. Zde pak proti soupeřům z regionu odehrál výborný turnaj, když v pěti (přečíst celý článek)


Celek U12 uspěl v I. předkola Planeo Cupu a postupuje dál

Na hřišti HFK Olomouc v Holici se odehrál další turnaj I. předkola Planeo Cupu. Tentokrát šlo o ročník U12. Šumperské kluky čekala těžká konkurence, mimo jiné SK Uničov a Svratka Brno. Nakonec se náš výběr vměstnal na druhé místo tabulky a vybojoval si tak postup do II. předkola soutěže.


Výběr U11 dominoval v I. předkole Planeo Cupu a postupuje dál

Za účasti našeho týmu se v Olomouci na hřišti HFK odehrálo I. předkolo oficiálního mládežnického poháru FAČR, tedy Planeo Cupu 2023/24. Výběr U11 prošel turnajem bez ztráty bodu a postupně si poradil s Medlovem, domácím HFK, s Konicí, Šternberkem a na závěr s Velkým Týncem. Z druhé příčky postoupil do II. předkola i domácí celek (přečíst celý článek)


Přípravka U10 skončila v Olomouci v předkole Planeo Cupu čtvrtá

Své působení v oficiálním poháru mládeže, v Planeo Cupu, má za sebou výběr U10. Ten pod vedením dvojice Marek Neoral – Petr Strnad odehrál turnaj I. předkola na půdě olomouckého HFK. Po úvodní výhře 7:0 s Krnovem pak ovšem třikrát těsně po tuhém boji prohráli. Na závěr si připsali tři body za výhru 6:1 s (přečíst celý článek)


Výběr U9 zcela ovládl I. předkolo Planeo Cupu v České Třebové

Ve středu 13. září se vydali naši mladíčci kategorie U9 na první letošní turnajové klání v rámci Planeo Cupu. A poté, co v České Třebové dokázali vyhrát všech pět zápasů, postoupili do II. předkola. Tým trenéra Radima Netopila doprovodí do další fáze turnaje Ústí nad Orlicí. Další fáze turnaje, tedy II. předkolo, je na programu (přečíst celý článek)