Mládež

Starší přípravky o víkendu uspěly

O uplynulém víkendu vyrazily výběry starších přípravek na dvě světové strany, aby reprezentovaly náš klub na halových turnajích. Ročník 2012 vyrazil na východ do Bruntálu, kde vybojoval v pětičlenné konkurenci páté místo. Nutno ale jedním dechem dodat, že za soupeře jim byly výběry se staršími hráči. A jak naznačil šéftrenér přípravek FK Šumperk Petr Strnad, (přečíst celý článek)

Petr Strnad nominován na mládežnického trenéra roku

Ve čtvrtek 12. ledna od 18:00 proběhne ve Společenském centru Trutnovska slavnostní PUMA Galavečer Našeho fotbalu. V rámci celé akce pak bude Fotbalová asociace České republiky udělovat mnohé individuální ceny v rámci mládežnického, ženského a neprofesionálního fotbalu. V nominaci na mládežnického trenéra roku pak nechybí dlouholetý trenér našich výběrů Petr Strnad.

Dorostenci nasbírali na podzim šest bodů k dobru na HFK

Již po minulé nováčkovské sezóně bylo zřejmé, že nový ročník účasti týmu v dorostenecké lize bude ještě náročnějším. Omlazený kádr musí skončit nejhůře předposlední, aby si zajistil setrvání v soutěži. V druhé nejvyšší v zemi. Klíčovým duelem podzimu byl hlavně souboj proti nováčkovi z HFK Olomouc. V něm náš celek do 19 let vyhrál 1:0 (přečíst celý článek)

Všechny naše celky zůstávají v Planeo Cupu, uspěl i výběr U13

Šumperský výběr mladších žáků kategorie U13 navázal na čtyři celky svých spoluhráčů, které v minulých dnech vybojovaly postup do další fáze oficiálního poháru mládeže: Planeo Cupu. A to tedy i  včetně výběru U11, který si dodatečně zajistil postup jako úspěšný tým ze 3. míst. V kategorii U13 pak z I. předkola postupovaly dál automaticky první (přečíst celý článek)

První fázi Planeo Cupu zakončí výběry U13, náš se představí doma

Planeo Cup jakožto oficiální pohárová soutěž mládeže FAČR má před sebou poslední úvodní várku turnajů. Dnes 15. 9. se do bojů zapojí i výběry U13, včetně toho našeho. Ten by tak mohl doplnit celky U8 až U12, které by měly mít účast v další fázi zajištěnou. Otazník visí pouze nad celkem kategorie U11, který čeká (přečíst celý článek)