Mladší přípravka U9

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

Aktuální zpravodajství

Výběr starší přípravky zazářil v Petřkovicích na Landek Cupu

Extrémně náročný týden má za sebou výběr starších přípravek. Absolvoval okresní finále McDonald’s Cupu, dva zápasy okresního přeboru starší přípravky a hlavně dvoudenní Landek Cup. A v Petřkovicích, kde se pravidelně kvalitní podnik koná, nechali naši hráči významnou stopu. Na turnaji totiž kluci prohráli jen jediné utkání. A druhé místo z 28 týmů je skvělý (přečíst celý článek)


Souhrn víkendu: Žáci v Krhové přehráli Valachy

Nejen mužské týmy se o víkendu 13. a 14. dubna zapojily do mistrovských bojů. Volno nakonec měli starší žáci, kteří neodjeli do Třince z důvodu výskytu černého kašle v kádru soupeře. Do hry však v domácím prostředí šli dorostenci a v Krhové, kde má domoviště Valašské Meziříčí, i mladší žáci. Zatímco ti byli na Valašsku (přečíst celý článek)


Podzim mladší přípravky: Velmi významné souboje v turnajích

Náročný podzim má za sebou mladší přípravka, tedy výběry kategorie U9 a mladší. Konfrontace na úrovni Planeo Cupu i domácího OP papírna Cupu byly znát. A nutno dodat, že šumperské týmy v nich uspěly. Jenže pořádně perný podzim měl hlavně trenérský kolektiv. Totiž, v přípravce letos působí na čtyřicet hráčů. A to si žádá odpovídající (přečíst celý článek)


Mladší přípravka vyhrála ostravský FEA3CUP

Výborně! Po úspěšné cestě letošním ročníkem Planeo Cupu se mladší přípravka prezentovala na halovém turnaji v ostravském Campusu. Turnajem prošli kluci bez jediné porážky a tak si a konci po zásluze převzali pohár pro vítěze! Turnaj pořádaný Slovanem Ostrava měl navíc velmi kvalitní obsazení, o to je tento úspěch cennější. Druhé místo vybojoval celek MFK (přečíst celý článek)


Výběry U9 a U11 mají za sebou kvalifikaci o finále Planeo Cupu

Jízda výběrů U9 a U11 letošním ročníkem Planeo Cupu skončila v kvalifikaci. Poslední krok před celorepublikovým finále byl již také konečnou zastávku našich týmů. Mladší přípravka na silně obsazeném turnaji v Uničově skončila pátá, o dva roky starší kluci pak v Kroměříži sedmí. I tak si oba výběry zaslouží obrovské díky za skvělou reprezentaci klubu. (přečíst celý článek)


Mladší přípravka bojuje v Uničově o republikové finále Planeo Cupu

Jako první ze třech našich výběrů, které se probojovaly do kvalifikace Planeo Cupu, jde do hry mladší přípravka. Výběr U9 se v Uničově pokusí o senzaci a v obrovské konkurenci budou bojovat o jedno ze tří postupových míst do celorepublikového finále. Už jen los úvodních dvou zápasů je však vypovídající. Na naše hráče čeká na (přečíst celý článek)


Výborně, výběr U9 v silné konkurenci vybojoval postup!

Je tot am! Opravdu náročný turnaj absolvovali naši benjamínci z mladší přípravky v Olomouci, a to ve středu 4. října. Na stadionu HFK je čekala nadstandardně silně obsazená skupina B v rámci II. předkola Planeo Cupu. Kromě olomoucké Sigmy o tři postupová místo do kvalifikace usilovaly i celky jako Kroměříž, Hranice či HFK Olomouc. A (přečíst celý článek)


Vítězem charitativního OP papírna Cupu se stal Baník

Další ročník charitativního poháru OP papírna Cup se stal v prosluněném areálu Tyršova stadiou Baník Ostrava. Ten dlouho procházel suverénně celým turnajem, v závěru ale musel hájit prvenství v utkání se Zbrojovkou. Duel nakonec vyhrál 4:1 a získal pohár, druhá skončila brněnská Sparta a třetí právě Zbrojovka. Na Tyršáku se v boji o pohár střetlo (přečíst celý článek)