Mladší přípravka U9

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

Aktuální zpravodajství

Podzim mladší přípravky: Velmi významné souboje v turnajích

Náročný podzim má za sebou mladší přípravka, tedy výběry kategorie U9 a mladší. Konfrontace na úrovni Planeo Cupu i domácího OP papírna Cupu byly znát. A nutno dodat, že šumperské týmy v nich uspěly. Jenže pořádně perný podzim měl hlavně trenérský kolektiv. Totiž, v přípravce letos působí na čtyřicet hráčů. A to si žádá odpovídající (přečíst celý článek)


Mladší přípravka vyhrála ostravský FEA3CUP

Výborně! Po úspěšné cestě letošním ročníkem Planeo Cupu se mladší přípravka prezentovala na halovém turnaji v ostravském Campusu. Turnajem prošli kluci bez jediné porážky a tak si a konci po zásluze převzali pohár pro vítěze! Turnaj pořádaný Slovanem Ostrava měl navíc velmi kvalitní obsazení, o to je tento úspěch cennější. Druhé místo vybojoval celek MFK (přečíst celý článek)


Výběry U9 a U11 mají za sebou kvalifikaci o finále Planeo Cupu

Jízda výběrů U9 a U11 letošním ročníkem Planeo Cupu skončila v kvalifikaci. Poslední krok před celorepublikovým finále byl již také konečnou zastávku našich týmů. Mladší přípravka na silně obsazeném turnaji v Uničově skončila pátá, o dva roky starší kluci pak v Kroměříži sedmí. I tak si oba výběry zaslouží obrovské díky za skvělou reprezentaci klubu. (přečíst celý článek)


Mladší přípravka bojuje v Uničově o republikové finále Planeo Cupu

Jako první ze třech našich výběrů, které se probojovaly do kvalifikace Planeo Cupu, jde do hry mladší přípravka. Výběr U9 se v Uničově pokusí o senzaci a v obrovské konkurenci budou bojovat o jedno ze tří postupových míst do celorepublikového finále. Už jen los úvodních dvou zápasů je však vypovídající. Na naše hráče čeká na (přečíst celý článek)


Výborně, výběr U9 v silné konkurenci vybojoval postup!

Je tot am! Opravdu náročný turnaj absolvovali naši benjamínci z mladší přípravky v Olomouci, a to ve středu 4. října. Na stadionu HFK je čekala nadstandardně silně obsazená skupina B v rámci II. předkola Planeo Cupu. Kromě olomoucké Sigmy o tři postupová místo do kvalifikace usilovaly i celky jako Kroměříž, Hranice či HFK Olomouc. A (přečíst celý článek)


Vítězem charitativního OP papírna Cupu se stal Baník

Další ročník charitativního poháru OP papírna Cup se stal v prosluněném areálu Tyršova stadiou Baník Ostrava. Ten dlouho procházel suverénně celým turnajem, v závěru ale musel hájit prvenství v utkání se Zbrojovkou. Duel nakonec vyhrál 4:1 a získal pohár, druhá skončila brněnská Sparta a třetí právě Zbrojovka. Na Tyršáku se v boji o pohár střetlo (přečíst celý článek)


Výběr U9 zcela ovládl I. předkolo Planeo Cupu v České Třebové

Ve středu 13. září se vydali naši mladíčci kategorie U9 na první letošní turnajové klání v rámci Planeo Cupu. A poté, co v České Třebové dokázali vyhrát všech pět zápasů, postoupili do II. předkola. Tým trenéra Radima Netopila doprovodí do další fáze turnaje Ústí nad Orlicí. Další fáze turnaje, tedy II. předkolo, je na programu (přečíst celý článek)


Výběr U9 zcela ovládl turnaj I. předkola Planeo Cupu v Rýmařově

Bez jediného zaváhání prošli turnajem I. předkola Planeo Cupu 2022/2023 hráči výběru U9. Na hřišti v Rýmařově postupně porazili Bruntál, Uničov, Bludov i domácí Rýmařov a při neúčasti Javorníka získali 1. místo. To vše se skóre 38:7. Svěřenci trenéra Radima Netopila tak navázali na kluky z výběru U8. Ti vybojovali postup do kvalifikace již den (přečíst celý článek)