Instagram klubu FK Šumperk

Instagram (IG) je značně progresivní sociální síť, která má svůj hlavní dosah prostřednictvím mobilní aplikace. Jen skrze ní lze přidávat na jednotlivé profily obsah. Pro prohlížení jsou instagramové profily dostupné i přes klasické webové rozhraní. V poslední době si získává IG stále větší popularitu. I v našim marketingovém portfoliu hraje právě tato sociální síť velmi výraznou roli. Nezapomeňte nás tedy sledovat na profilu /fksumperk.

JAK NA INSTAGRAM

Pokud ještě nemáte na IG svůj účet, tak vám doporučujeme si v prvé řadě stáhnout na svém mobilním zařízení stejnojmennou aplikaci (zde pro Android a zde pro iOS). V něm pak lze jednoduše dle instrukcí účet založit. A jakmile ho máte, pak už vám nic nebrání začít sledovat náš profil. Stačí si ho vyhledat a odběr zpráv zvolit prostřednictvím tlačítka „Sledovat“.

Jenže to není vše. Součástí IG jsou i další funkce a hlavně, můžete si nastavit upozornění na jakýkoliv náš příspěvek na IG, případně tzv. Stories či živé vysílání. Jak na to? Tlačítko „Sledovat“ se změnilo po předchozím kliknutí na „Sleduji“. Zvolte toto tlačítko a objeví se kontextová nabídka, ze které zvolte položku „Upozornění“. A zde si můžete zvolit, na jaký typ našich příspěvků chcete být automaticky upozorňován. Dejte si pozor na český překlad aplikace, nabídka „Pošta“ totiž není notifikace na zprávy do pošty, ale na nové „posty“, tedy příspěvky. Doporučujeme samozejmě nastavit upozornění na všechen náš obsah.

Pokud máte jakékoliv připomínky k našemu facebookovému profilu, můžete nás kontaktovat prostřednictvím formuláře „Ptejte se“ (dotaz adresujte na marketingové oddělení). Děkujeme.