138116518-134
1481071122-113

aKTUÁLNÍ ZPRAVODAJSTVÍ

Další soupeř: Baťov z Otrokovic sídlící v Bahňáku… Zatím!

Nováčci divizní skupiny E do bojů vtrhli jak rohanští jezdci do rozhodující části bitvy o Helmův žleb v legendárním díle J. R. R. Tolkiena. Zbrojovka sype góly jako nic, průměr čtyři vstřelené branky na utkání, to může závidět leckterý hokejový klub. Šternberk se pak usadil na třetím místě naopak díky nejodolnější defenzívě v soutěži. A (přečíst celý článek)

Skvělý comeback, Áčko dovezlo ze Všechovic bod

Když domácí celek vstřelil dvě branky na přelomu prvního a druhého poločasu, vypadalo to s nadějemi na bodový zisk všelijak. Šumperský celek ale zabral a posledních 20 minut patřilo jemu. Znovu pak měli naši trenéři šťastnou ruku při střídání, opět pak první dotek s míčem vyšperkoval Morong. Zatímco proti Holešovu skóroval, tentokrát hned založil akci, (přečíst celý článek)

Do konce podzimu přichází ze Sigmy brankář Richard Bílý

Šumperský divizní celek hlásí novou posilu. Talentovaný osmnáctiletý brankář Richard Bílý doplní Martina Kreizla. Vyřeší se tak nepříjemná situace, která vznikla po zranění Jakuba Žandy koncem přípravy. Záda totiž kryl teprve patnáctiletý, byť talentovaný brankář Danil Panin. Ten se nyní tedy plně může soustředit na výkony v ligovém dorostu. Bílý přichází pomoci šumperskému celku do konce podzimu, (přečíst celý článek)

Souhrn víkendu: Áčko poprvé vyhrálo, U14 a U12 stále bez ztráty

Pořádně našlapaný byl další fotbalový víkend v podání našeho FK. Do boje šlo celkem čtrnáct výběrů, přičemž samozřejmě nejsledovanější byl duel divizního týmu mužů. Ti doma porazili 2:0 Holešov a poprvé v sezóně bodovali. Naopak bez ztráty bodů jsou nadále dva výběry našeho FK. Kluci z kategorie U14 mají po čtyřech kolech plný počet bodů (přečíst celý článek)

Jsem rád za body, klukům to určitě pomůže, těšilo nového trenéra Tökölyho

V utkání to platilo vlastně dvakrát. Tedy „Přišel, viděl, zvítězil“. V jednom případě lze mluvit o novém trenérovi Pavlu Tökölym, který společně s asistentem Petrem Mertou mohl hned v premiérovém utkání na střídačce týmu slavit výhru. A v tom druhém pak o mladíčkovi Tomáši Morongovi. Ten po vystřídání Adama Žáka strávil na hřišti půl minutu, (přečíst celý článek)

KONEČNĚ! Áčko i potřetí porazilo Holešov bez inkasované branky

Třetí vzájemný duel v českých fotbalových soutěžích, potřetí výhra našeho FK. A znovu bez inkasované branky. Šumperskému celku se navíc podařilo pod novým trenérem prolomit střeleckou domácí nemohoucnost. A zároveň získat tolik důležité první body v sezóně. S ohledem na skóre to sice pro náš výběr neznamená odlepení se z posledního místa tabulky, ale význam (přečíst celý článek)

Zápas pravdy? Áčko pod novým koučem vyzve Holešov

Každý bod se počítá. Je pravda, že nám zatím počítání těch našich moc času nezabere, ale tím spíš je potřeba vyhlížet další zítřky. A hned v neděli 11. září přijde zápas, který může vše zlomit. Nový trenér, nová výzva. A za soupeře Holešov. Utkání proti celku z okraje Hostýnských vrchů začne v 16:00 a řídit (přečíst celý článek)

Divizní Áčko přebírá nový trenér: Pavel TÖKÖLY

Pět zápasů, pět proher. Hrozivý vstup do nového ročníku divizní skupiny E je varováním a před příštím domácím utkáním přichází i impuls, který by měl tým zvednout výš. Po čtyřech letech opouští celek trenéři Zdeněk Opravil a Roman Křepelka. Novým trenérem týmu se pak stává PAVEL TÖKOLY, donedávna šéftrenér mládeže olomoucké Sigmy. Pod jeho rukama (přečíst celý článek)