Muži A

POSLEDNÍ UTKÁNÍ

6 - 3
Tyršův stadion Šumperk (UT)

FK Šumperk vs. TJ Jiskra Rapotín

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

14:00
Tyršův stadion Šumperk (UT)

FK Šumperk vs. TJ Břidličná

PořadíKlubZápVítRemProG+G-RSBody
11132382535-109
12132291232-208
13131481639-237

aKTUÁLNÍ ZPRAVODAJSTVÍ

Přípravné derby jsme vyhráli poměrem 6:3

První přípravné utkání na jaro 2023 přinesl šumperskému týmu úspěch. Poté, co se nepodařilo odehrát duel s Bruntálem, se díky rychlé domluvě s Rapotínem podařilo sehnat alternativu. A za to patří nedalekému klubu velké díky. Ve středu 25. ledna pak na šumperské umělce proti sobě stanuly celky, které po podzimu figurují na místech, kde by (přečíst celý článek)


Zápas s Bruntálem se přesouvá k nám na Tyršák

První přípravné utkání na jarní část sezóny se původně mělo odehrát v sobotu v Bruntálu. Datum sice zůstává, tedy 21. 1., v platnosti, ale změnou je hodina výkopu a hlavně místo konání. Po dohodě s bruntálským klubem se zápas odehraje na umělce našeho Tyršova stadionu. Výkop pak je pro diváky v atraktivnější čas než v (přečíst celý článek)


Divizní áčko zahájilo přípravu, již v sobotu nastoupí v Bruntálu

Zimní přestávka, skromná na sníh a bohatá na deště, je u konce. Aspoň tedy co se přípravy našeho divizního „A“ týmu týče. V úterý 17. ledna zahájil šumperský celek přípravu na jarní část sezóny. Trenéři Pavel Tököly a Petr Merta budou mít nově k dispozici i kondičního trenéra. Tím se stal Patrik Kmínek. Již v (přečíst celý článek)


Petr Strnad nominován na mládežnického trenéra roku

Ve čtvrtek 12. ledna od 18:00 proběhne ve Společenském centru Trutnovska slavnostní PUMA Galavečer Našeho fotbalu. V rámci celé akce pak bude Fotbalová asociace České republiky udělovat mnohé individuální ceny v rámci mládežnického, ženského a neprofesionálního fotbalu. V nominaci na mládežnického trenéra roku pak nechybí dlouholetý trenér našich výběrů Petr Strnad.


Divizní podzim zůstal bohužel za očekáváním

Jarní část mistrovské sezóny 2021/22 naplnila srdce šumperských fotbalových fanoušků optimismem. Tým se prezentoval velmi slušným stylem hry a dostavily se výsledky. Bohužel letní přestávka mezi sezónami od sebe oddělila nejen dva divizní ročníky, ale také dva herní výkony. Odchod Marka Hausknechta se ukázal jako jedním z důlěžitých faktorů. Mezi další se dá zařadit početná (přečíst celý článek)


Umělka dostala za přispění města Šumperk a Olomouckého kraje nové osvětlení

Hřiště s umělým trávníkem na Tyršově stadionu v Šumperku dostalo nedávno zcela nové osvětlení. Došlo tak k nahrazení energicky náročnějšího umělého osvětlení s tím, že v současném provedení dojde k výrazné úspoře finačních prostředků. A to právě díky levnějšímu provozu osvětlení. Přitom modernizace osvětlení nijak nesnížila komfort jednotlivých akterů zápasů. Na celém projektu se finanční (přečíst celý článek)


Divizní áčko přivítá v sobotu v rámci přípravy Rapotín

Podzimní část divizní soutěže je za námi a určitě se jí v nejbližší době budeme věnovat v souhrnném článku. Nicméně mužský tým FK Šumperk nezahálí ani nyní a v následujících sobotních termínech odehraje dva přátelské zápasy. Tím prvním bude dne 19. listopadu souboj s nedalekým Rapotínem. Výkop utkání je naplánován na 14:00 a duel se (přečíst celý článek)


Linetův „headtrick“ pohřbil naděje Slovanu Bzenec

Jeden gól v prvním poločasu, plných sedm ve druhém. Duel mezi Šumperkem a Bzencem se změnil v divokou přestřelku. A tentokrát jí kraloval Petr Linet, který dokázal nastřílet hattrick. Všechny tři branky vstřelil hlavou, pokaždé po centru Stanislava Lavroviče. I ten přidal krásnou trefu, pozadu dvěma parádními zásahy nezůstal ani Patrik Strnad. Důležité tři body (přečíst celý článek)