Muži A

Náhled na tabulku mistrovské soutěže

PořadíKlubZápVítRemProG+G-RSBody
625126744281642
725115941271438
82510694641536

aKTUÁLNÍ ZPRAVODAJSTVÍ

Návrat domů, v neděli přivítáme MFK Slavoj Bruntál

Po remíze ve Vratimově se šumperské divizní áčko vrátí na svůj pažit. V neděli 19. května od 17:00 přivítá celek MFK Slavoj Bruntál, který letos neprožívá úspěšnou sezónu. I tak se dá očekávat, že v Šumperku nepřijede s poraženeckou náladou. Budeme-li chtít prodloužit úspěšnou sérii zápasů, bude potřeba předvést stoprocentní výkon. Souboj obou celků na podzim (přečíst celý článek)


Zasloužený bod trefil ve Vratimově Nízký

I bez několika hráčů základní sestavy předvedl šumperský výběr na půdě třetího Vratimova, jednoho z nejlepších týmů soutěže v domácím prostředí, kvalitní výkon. Nakonec z toho byl zasloužený bod za remízu 2:2, kterou v 81. minutě trefil Filip Nízký. Křest ohněm na kraji obrany prožil debutant v áčku Artur Sroka, který odehrál celé utkání. Dalším (přečíst celý článek)


Skvělé! Opavská jízda skončila v Šumperku!

To, co jsme si všichni přáli, konečně vyšlo! I doma se nám podařilo urvat všechny tři body a to proti soupeři, který mířil na Tyršův stadion s nemalými ambicemi. Náš celek ale předvedl to, co jsme byli zvyklí vídat na podzim. A soustředěná hra podpořená výbornou defenzívou přinesla ovoce. Navíc konečně protrhl střelecké trápení i (přečíst celý článek)


Fotbalová jízda na Tyršáku, v sobotu Opava B, v neděli Bratrušov

Hned dva zápasy mužských soutěží bude hostit o víkendu hlavní hrací plocha Tyršova stadionu. V sobotu od 16:30 přivítá náš divizní celek velice náročného a ve skvělé formě hrajícího soupeře, rezervu druholigové Opavy. A v neděli dorazí k prestižnímu derby okresního přeboru Bratrušov, který pro změnu vyzve naše béčko. Oba zápasy slibují parádní podívanou. A (přečíst celý článek)


Muži to odšpuntovali v Polance

Na kraji Ostravy to konečně vyšlo. Neustále se opakovala stejná písnička, že se nedaří proměňovat vytvořené šance. Tentokrát to vyšlo. Ba co víc, šumperský celek přenesl koncovku více do prostoru vápna, byť Linetovo vyrovnání přišlo z dobrých 20 metrů, či více. Ale další tři krásné trefy již padly z prostoru ve vápně a Šumperk tak (přečíst celý článek)


Druhý zápas venku v řadě s bodovým ziskem

S naději na bodový zisk se v Krnově proti sobě postavila mužstva, kterým jarní divizní boje zatím moc bodových radostí nepřinesly. Tentokrát se mohly na konci zápasu radovat oba týmy. Byť diváky nejspíš duel nepotěšil tak, jak doufali. Skončil totiž bezbrankovou remízou 0:0. Poprvé po zimní přestávce tak šumperský celek udržel čisté konto. Více může (přečíst celý článek)


Čím víc gólů dáme, tím víc bodů máme… A nebo bohužel naopak…

Legendární hláška svérázného pokladníka Ludvíka Hovorky již zlidověla. Nicméně na tuto jednoduchou pravdu zatím doplácí na jaře hlavně naše divizní áčko mužů. I tentokrát v domácím prostředí proti Břidličné měli kluci mnoho šancí, hosté několikrát odvraceli z brankové čáry. Brankář Telíšek si pak řekl, že předvede nějaké ty zákroky jak od Neuera a doslova dostal (přečíst celý článek)


Je to tam! První jarní výhru vezeme z ValMezu

Konečně! Odměna pro věrné fanoušky přišla. Šumperské divizní áčko sice na Valašsku prohrávalo po poločasu 0:1, ale nakonec dokázalo to, co je mnohdy nejtěžší. Vyhrát, když se dlouhodobě nedaří. Nakonec to paradoxně odnesl tým, který na jaře ještě nepoznal hořkost porážky. Góly Patrika Strnada otočily průběh zápasu. Celé mužstvo pak dotáhlo duel do vítězného konce, (přečíst celý článek)