Muži A

POSLEDNÍ UTKÁNÍ

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

Náhled na tabulku mistrovské soutěže

PořadíKlubZápVítRemProG+G-RSBody
21593338182030
31583430121827
4158252420426

aKTUÁLNÍ ZPRAVODAJSTVÍ

Podzim zakončila těsná porážka 0:1 v Bílovci

Třetí místo! To je nadočekávání skvělý výsledek celého týmu za podzimní část sezóny 2023/2024. A nic na tom nemění ani fakt, že bohužel dva poslední zápasy před zimní přestávkou nevyšly. Po těsné prohře s Bohumínem přišla další porážka 0:1 i venku. V Bílovci rozhodl o vítězství domácích gólem z brejkové situace Adam Dluhoš. A byť (přečíst celý článek)


Po domácí prohře zakončí áčko jinak povedený podzim v Bílovci

O dva týdny delší než v minulých letech je aktuální podzim divizní soutěže na Moravě. Pro aktuální ročník se zvýšil počet účastníků v každé skupině o dva, nicméně toto rozšíření zdá se našim klukům nevadí. Po letech, kdy jsme spíše na podzim strádali, tentokrát hrajeme na špici tabulky. Z pozice třetího týmu tabulky půjdou svěřenci (přečíst celý článek)


Elšík rozhodl usilovnou bitvu v jesenickém derby

Byl to boj, což se vcelku očekávalo. V podhůří Jeseníků, ve stínu Zlatého chlumu, se odehrálo urputné derby, ve kterém nakonec přinesla rozhodnutí jediná střela. Naštěstí byl jejím autorem Marek Elšík. V 72. minutě rozhodl prestižní derby a prodloužil naši vítěznou šňůřu již na 4 zápasy v řadě! Naopak naše obrana zůstala v konfrontaci s (přečíst celý článek)


Šidlík opět brzy udeřil, jsou z toho další tři body

Proti Vratimovu v osmé minutě, v Bruntálu v páté a proti Vítkovicím v deváté minutě. Miloš Šidlík v posledních třech zápasech vždy v úvodní desetiminutovce skóroval. A vždy náš celek dotáhl následně zápas do vítězného konce. Ale zatímco proti Vratimovu a Bruntálu přidal tým ještě čtyři branky, tentokrát byla Šidlíkova trefa po Horkého centru jediným (přečíst celý článek)


Do Šumperku míří poslední mistr ligy z Moravy: MFK Vítkovice

Bylo 4. června 1986. V Ostravě hostil celek TJ Vítkovice trnavský Spartak. A zatímco v té samé chvíli prohrávala Sparta na půdě Banské Bystrice 2:1, vítkovický klub suverénně kráčel za jistotou. Jistotou prvního titulu v historii klubu. Vítkovice přejely Trnavu 4:0 a před posledními třemi koly získaly na letenský klub náskok 7 bodů! A tedy (přečíst celý článek)


Utkání s Vítkovicemi na trávě č. 2 Tyršova stadionu

Příští domácí utkání, tedy souboj s MFK Vítkovicemi, se odehraje dle plánu v neděli 22. 10. od 14:30 na Tyršově stadionu v Šumperku. Nicméně nikoliv na hlavní travnaté ploše, kam je omezený přístup z důvodu rekonstrukce atletického oválu, ale na zadním travnatém hřišti. Snahou klubu bylo odehrát utkání v odpovídajícím zázemí. Prvotní plány odehrát zápasy (přečíst celý článek)


Skvělá práce, áčko veze z Bruntálu další tři body

Po domácím vítězství 5:0 s Vratimovem šumperský tým musel zajet potvrdit body do Bruntálu. A právě duel na půdě posledního celku tabulky působil starosti, všem však bylo jasné, že do něj je potřeba vstoupit odhodlaně a bez úlev. To se naštěstí podařilo. Miloš Šidlík, stejně jako proti Vratimovu, poslal šumperský tým do dvoubrankového vedení. Domácí (přečíst celý článek)


Áčko si z Tyršáku udělalo koncertní sál!

To byla taková jízda, že trenér Pavel Tököly po zápase neskrýval strach v očích. Šumperské divizí áčko předvedlo proti Vratimovu zatím nejlepší výkon podzimu, soupeře od úvodních minut nijak nešetřilo. A po zatímco soupeř si vytvořil za zápas jen minimum šancí, náš celek hýřil pohybem, myšlenkou i bojovností. Nakonec z toho byl doslova koncert, výhra (přečíst celý článek)