Školička

Školička

 

Naše školička sice nese přízvisko „Fotbalová“, ale v prvé řadě se jedná hlavně o pohybovou průpravu nejmenších dětí. A to zábavnou a poutavnou formou. Školička je pořádána pravidelně každé úterý a každý čtvrtek vždy od 16:00, a to na sportovištích naší partnerské školy, ZŠ Sluneční. V prvé řadě je naší snahou probouzet u dětí radost k pohybu.

Bližší informace o školičce podá pan Patrik Turek, tel. číslo 724 806 091. Kontaktovat nás můžete také na emailové adrese klub@fksumperk.cz, případně přes sociální sítě.

Články o školičce

Mladší žáci doma vyzvali Karvinou, uspěli jen částečně

Soutěžní premiéru v ročníku 2021/2022 mají za sebou i výběry mladších žáků. Ty doma přivítaly Karvinou a zatímco starší výběr U13 doma slavil vítězství 6:3, ten mladší na svého soupeře bohužel nestačil. Hattrickem pak potěšil solidních 150 diváků kapitán „třináctky“ Martin Doležel. Po prohře 0:6 si ale kluci určitě budou chtít zlepšit náladu hned ve (přečíst celý článek)


Fotbalová školička opět zahajuje činnost

Velmi populární fotbalová školička našeho Fotbalového klubu po letní přestávce znovu zahajuje činnost. Poprvé se opět děti do školičky sejdou v úterý 18. 8. od 16:00 na Základní škole Sluneční. Školička je určena pro kluky, ale i dívky, ročníku 2014 a mladší. Vedoucím naši nejmladší kategorie je Patrik Turek (tel. 724 806 091). Všechny rodiče (přečíst celý článek)