11269400134262-2031
12267900102844-1630

Aktuální zpravodajství

Dorost: Opava uhájila všechny body, ale pořádně se natrápila

Na půdu Slezského FC vyrazily v neděli 22. května naše dorostenecké výběry. V obou případech pak uspěl domácí celek dvoubrankovým náskokem, ale na výhry se Opavští pořádně nadřeli. Nečekaný byl hlavně vývoj zápasu v případě mladšího dorostu, který prohnal šestý celek tabulky a ještě čtvrthodiny před koncem vedl. Nakonec bohužel neuspěl. Leč oba týmy na (přečíst celý článek)

Dorostenci neporaženi, jejich skvělý víkend odnesl Zlín!

Teprve podruhé v probíhající nováčkovské soutěži v podání dorostenců se podařilo oběma týmům v rámci jednoho hracího dne bodovat. Tentokrát to odnesl Zlín, kde hlavně mladší výběr do 17 let prokázal, že na Ševce umí. Vyhrál 2:1 a odlepil se z posledního místa tabulky. To starší výběr pořád bojuje o naprosto senzační umístění v horní (přečíst celý článek)

Senzační obrat v závěru znamenal krutou prohru pro Kroměříž

Šumperský starší dorost si připsal další tři důležité body do ligové tabulky. Nováček soutěže doma porazil 3:1 Kroměříž, ale zatímco výsledek svádí k pomyšlení na pohodovou výhru, realita byla jiná. Hanáci se v Šumperku prezentovali kvalitním výkonem, kdy gólem z první minuty dlouho kráčeli za vítězstvím. Až tři slepené góly mezi 87. a 93. minutou (přečíst celý článek)

TOP 5 VÍKENDU: Obrat v Přerově i kvalitní reprezentace U10 v Modré

Poslední ryze dubnový fotbalový víkend je za námi a pro náš klub, nutno dodat, že velmi úspěšně. Vybrat i v tomto směru TOP pětici nejzajímavějších momentů bylo zase o něco těžší. Ale pustili jsme se do toho a myslíme si, že výběr stojí za to. Je to navíc další krok, jak vám, našim fanouškům, odhalit (přečíst celý článek)

Fantazie! Dorost dovezl z Baníku bod za remízu 0:0!

Zatímco před týdnem inkasoval šumperský tým doma s Prostějovem šest branek, tak tentokrát se vybičoval k fantastické defenzívě. A z nádherného sportovního areálu Vista dovezl skvělý bod za remízu 0:0! Ostravský Baník tak teprve počtvrté v sezóně doma ztratil body. Naopak je jasné, že šumperský tým U19 skončí sezónu s lichotivou vizitkou. Baník totiž zdolal (přečíst celý článek)

Starší dorost získal ve Vítkovicích velmi důležité tři body!

Se značnými nadějemi se vyhlíželo utkání šumperského staršího dorostu na půdě Poruby, která nás hostila ve Vítkovicích. Když pak po 17 minutách hry vedl náš výběr 3:0, vše se rýsovalo nejlépe jak mohlo. Důležitý souboj o záchranu v lize měli hráči U19 rozehrán skvěle, ale nakonec se z něj vyrýsovalo drama. Se šťastným koncem. Ten (přečíst celý článek)

Mládežnický víkend: Dorost míří k důležitým zápasům do Poruby

Duben není jen měsíc knihy, ale také měsíc, kdy se začínají plnit víkendové programy mládežnických fotbalových soutěží. Zatímco dorostenci a starší a mladší žáci už ve svých soutěžích mají pár kol za sebou, o prvním dubnovém víkendu se přidají i další. Rezerva mladších žáků zahájí jarní část Okresního přeboru. A zatímco starší přípravka ještě bude (přečíst celý článek)

Dorostenci s brněnskou Zbrojovkou body neurvali

O favoritovi víkendových bojů dorostenecké ligy mezi domácím Šumperkem a brněnskou Zbrojovkou bylo jasno. A to v obou kategoriích. Mezi staršími dorostenci je Zbrojovka U18 čtvrtá, mezi mladšími přijížděl brněnský tým s bilancí tří výher v řadě se skóre 18:0. Výběr U19 bohužel mohou mrzet hrubé chyby, které soupeř trestal. Jinak by totiž jihomoravský celek (přečíst celý článek)