Starší dorost U19

POSLEDNÍ UTKÁNÍ

MSDD st. dorostu (sk. E)

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

Tabulka mistrovské soutěže 2020/2021

PořadíKlubZápVítRemR+R-ProG+G-RSBody
19810003092125
29700021611521
396100234102419

Aktuální zpravodajství

U19: Náročná příprava v Chrudimi skončila vítězstvím domácího celku

Šumperští fotbalisté ladí na novou sezónu, a to nejen hráči „A“ týmu. Starší dorostenci zavítali k náročnému utkání do Chrudimi. Ta je účastníkem České dorostenecké ligy, tedy vyšší soutěže, než kterou hrál v minulé sezóně náš celek. Nutno dodat, že Chrudim v soutěži nebyla do počtu, naopak. Starší dorostenci skončili ve zkrácené sezóně devátí, ovšem (přečíst celý článek)


Dorostenci vybojovali na silně obsazeném turnaji stříbro

Do Přerova zamířili dne 5. 6. 2021 fotbalisté našeho dorosteneckého výběru, aby se zde střetly se stejně starými celky v rámci turnaj Viktorie Přerov. Do turnaje vpravdě nevstoupili naši hráči nejlépe, ze skupiny dokonce postoupili až gólem z poslední minuty. Ale nakonec po penaltovém dramatu slavili postup do finále, kde je čekal silný výběr Fastavu (přečíst celý článek)


Starší dorost nestačil na muže Rapotína, prohrál 2:5

Další přípravné utkání odehráli starší dorostenci, tentokrát jim za soupeře byl seniorský výběr Rapotína. Góly začaly v utkání padat až ve druhém poločasu, ale za to s nimi oba týmy nešetřily. Rapotínský výběr nakonec vyhrál 5:2. Soupeř vyhrál po nevýrazném výkonu naší devatenáctky zaslouženě. „V utkání jsme bohužel, od samotného začátku, nepředváděli individuálně ani týmově (přečíst celý článek)


Dorostenci U19 dvakrát porazili zábřežské muže

Dva přípravné zápasy mají za sebou hráči kategorie do 19 let. Starší dorostenci se doma i venku střetli s mužským týmem SK SULKO Zábřeh, v obou duelech nakonec naši kluci o gól vyhráli. Nejprve doma porazili po brankách Elšíka, Žáka a Podhorného svého soupeře 3:2, v odvetě pak padalo branek ještě více. V Zábřeze vyhráli (přečíst celý článek)


Soutěžní ročník 2020/2021 skončil

Už s tím prakticky všichni počítali, šlo jen o formální potvrzení skutečnosti. Dne 4. května 2021 ukončil výkonný výbor FAČR ročník 2020/2021 pro všechny mládežnické a všechny seniorské soutěže od III. ligy dolů včetně. Ve skutečnosti tak žádné naše družstvo nezasáhlo do byť jediného utkání jarní části sezóny, opakuje se tak situace z předchozí sezóny. (přečíst celý článek)


V posledním utkání před pauzou výběr U19 vyhrál

Výběr starších dorostenců zůstává první ve své divizní soutěži. Nakonec v devíti utkáních před pauzou vynucenou koronavirovými opatřeními ani jednou neprohrál. A Marek Elšík, i díky dvěma hattrickům v řadě, se prostřílel na čelo tabulky střelců celé soutěže. Poslední vítězství si klub připsal ve Frýdlantu nad Ostravicí, nováčka soutěže porazil 3:1.


Starší dorost udržel první místo vítězstvím s Přerovem

Odrážet nápor hladových soupeřů musí v posledních kolech výběr staršího dorostu. Ten sice je v divizní tabulce na čele, ale musí v každém kole čelit stíhací jízdě nejbližších rivalů. Mezi ně se řadí i přerovská Viktorka. A právě přímý souboj těchto dvou soupeřů o první místo v tabulce viděl Tyršův stadion. V náročném duelu nakonec (přečíst celý článek)


Starší dorost vyhrál v Olomouci a zůstává první

Další těžké utkání má za sebou výběr starších dorostenců. Svěřenci Jakuba Bauera zajížděli hájit první místo v tabulce do Olomouce. Ačkoliv pak v duelu s domácím HFK prohrávali brzy 0:1, dokázali v zápase skóre otočit a nakonec vybojovat tři velmi cenné body. V tabulce mají tříbodový náskok na Přerov. O nadcházejícím víkendu je v domácím (přečíst celý článek)