Muži B

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

PořadíKlubZápVítR+R-ProG+G-RSBody
113900449351427
213710231201127
31370133530525

aKTUÁLNÍ ZPRAVODAJSTVÍ

Podzim B-týmu: Pomalý rozjezd a poté útok na špici tabulky

Rezervní celek zůstal po uplynulé sezóně i nadále účastníkem okresního přeboru OFS Šumperk. A nutno dodat, že po konsolidaci kádru a stabilnějších výkonech je tým zaslouženě na špici tabulky, těsně druhý za Starým Městem. Na jaře pak bude usilovat o vítězství a případě postup do krajských soutěží. Přínášíme ale ohlédnutí za první polovinou soutěže naší (přečíst celý článek)


Rezerva bude v Moravičanech hájit titul podzimního „mistra“

Na umělce Tyršova stadionu marně 70 minut vymýšlela naše rezerva způsob, jakým otevřít skóre zápasu. V utkání proti béčku Loštic chybělo šumperskému týmu tempo, myšlenka a aktivita. V posledních dvaceti minutách ale konečně našel šumperský tým odvahu tvořit a odměnou byly tři gólové trefy. Týmu poté nahrálo do karet zaváhání Starého Města. Baník prohrál vinou (přečíst celý článek)


Béčko vydolovalo tři body a je první!

Tohle byl opravdu náročný test šumperského rezervního týmu. V domácím prostředí vyzval staroměstský Baník, toho času lídra tabulky. Ten má ve svém středu mnohé velice zkušené hráče, tým je navíc doplněn i o kvalitní mládí. Nicméně první poločas vyzněl jasně v náš prospěch, v tom druhém naopak začal boj o udržení náskoku. A v závěru (přečíst celý článek)


Rezerva dobyla horkou půdu v Jestřebí a je třetí

Čtvrté vítězství v řadě a posun již na třetí místo tabulky! Šumperská rezerva nechce vůbec zůstat ve stínu skvěle makajícího hlavního mužstva. Tentokrát se vydala do Jestřebí, kde má tamní Sokol útočiště na netradičně úzkém hřišti. Na naše kluky tak nečekal moc lehký zápas, dalo se očekávat více soubojů. A navíc se šumperskému celku nevydařil (přečíst celý článek)


Béčko porazilo Písařov a je už čtvrté

Další utkání v rámci Okresního přeboru mají za sebou naši hráči rezervního týmu. V domácím prostředí si poradili s písařovským Tatranem, který porazili 3:1. Hattrickem se zaskvěl Šimon Valenta, který se dvakrát prosadil již v první půli. Zkompletovat prestižní třígólový počin pak dostal šanci v závěru utkání, kdy náš tým zahrával pokutový kop. Valenta se (přečíst celý článek)


Utkání rezervy v Bratrušově s výkopem již od 10:00

Ke změně nikoliv termínu, ale času výkopu došlo v případě utkání rezervního týmu na půdě Sokola Bratrušov. Utkání, které se mělo v rámci 7. kola soutěže odehrát v neděli 17. 9. od 15:30, bude mít výkop již v 10:00. Duel bude prvním vzájemným zápasem obou mužstev od povedeného jarního duelu, který se odehrál na hlavní (přečíst celý článek)


Rezerva přemohla Jindřichov a je sedmá

Dohrávka 4. kola SEFRAN Okresního přeboru OFS Šumperk vyzněla lépe pro náš celek. Tuhý boj, kdy šumperská rezerva přišla o vedení 2:0 z prvního poločasu, nakonec rozhodla trefa Tomáše Valenty z pokutového kopu. V tabulce okresního přeboru jsme se tak posunuli na sedmé místo, o víkendu nás pak čeká sousedské derby s bratrušovským Sokolem. Výkop (přečíst celý článek)


Rezerva podruhé v řadě bez bodu, v derby nestačila na Vikýřovice

Čtyři zápasy mají za sebou hráči mužského rezervního celku, který působí v okresním přeboru. Po dvou úvodních výhrách v soutěži se mu v uplynulých dvou duelech naopak bodovat nepodařilo. Proti Vikýřovicím byl celý zápas lemován dvěma góly. Ty hosté vstřelili v úvodu a v závěru zápasu, vyhráli tak v Šumperku 2:0. Rezervu čeká v průběhu (přečíst celý článek)