295220224111319
39500042418615

aKTUÁLNÍ ZPRAVODAJSTVÍ

Soutěžní ročník 2020/2021 skončil

Už s tím prakticky všichni počítali, šlo jen o formální potvrzení skutečnosti. Dne 4. května 2021 ukončil výkonný výbor FAČR ročník 2020/2021 pro všechny mládežnické a všechny seniorské soutěže od III. ligy dolů včetně. Ve skutečnosti tak žádné naše družstvo nezasáhlo do byť jediného utkání jarní části sezóny, opakuje se tak situace z předchozí sezóny. (přečíst celý článek)

Rezerva je po první třetině soutěže první

Rezervní celek má za sebou první třetinu dlouhodobé části III. třídy. Ve skupině A ztratil body zatím v jediném utkání, a to nedávno v Jedlí. Tentokrát dokázal ale vyhrát v Rovensku a jak se ukázalo, zisk tří bodů měl dvojnásobný význam. Druhé Hanušovice totiž překvapivě ztratily body v Písařově a tím i kontakt s našim (přečíst celý článek)

Rezerva zůstává první, porazila Brníčko

Záložní tým se minulý týden dočkal první prohry, tentokrát již ale opět zabral. Zůstává tak první poté, co doma jasným rozdílem porazil Brníčko. Náskok na druhé Hanušovice se nemění, zůstává tříbodový. Čistým hattrickem se blýskl Libor Demeter, který navíc v závěru přidal ještě čtvrtý gól. Do černého se trefil také Tomáš Holan, který se tak (přečíst celý článek)

Šumperská rezerva porazila Libinu a zůstává v čele

Svěřenci Petra Jakoubka, tedy výběr FK Šumperk B, pokračuje ve vítězném tažení nejnižší českou soutěží. Tentokrát se šumperští mladíci prezentovali vítězstvím nad Libinou, která na Tyršově stadionu statečně bojovala s doposud neporaženým soupeřem. Nakonec ale ve druhém poločasu hlavně zásluhou střelecky disponovaného Tomáše Holana utrpěla krutý debakl. Po pěti utkáních tak zůstává rezervní výběr jako (přečíst celý článek)

Rezerva vyhrála i počtvrté, všechny body brala v Podlesí

Program III. třídy, sk. A pokračoval o víkendu dalším kolem a naši mladíci tentokrát zamířili na domácí půdu celku z Malé Moravy. I ve svém čtvrtém představení pak opětovně založená rezerva nenašla přemožitele. Dvěma góly se v utkání blýskl Tomáš Fiala. Po hodině hry však byli domácí i s několika teenagery v sestavě blízko dramatu, (přečíst celý článek)

„B“ tým naplno bodoval i v Hanušovicích

Po domácím vítězství s Písařovem se tentokrát vydal šumperský „B“ tým, který je tvořen hlavně dorosteneckými hráči klubu, do Hanušovic. A znovu se diváci dočkali osmi branek. Šumperští fotbalisté v Hanušovicích navázali na výhru z úvodního kola, když za třemi body vykročili hlavně v prvním poločasu. Proti soupeři, v jehož středu nastoupili i dva šestnáctiletí (přečíst celý článek)

PREVIEW: „Béčko“ zajíždí k druhému mistráku do Hanušovic

Na svěřence trenéra Petra Jakoubka čeká o víkendu druhé představení v rámci III. třídy, sk. A. Po domácím vítězství s Písařovem se tentokrát představí venku. V sobotu 15. srpna se od 17:00 představí v Hanušovicích. Domácí výběr přitom měl v prvním kole volno, a tak o motivaci pro vstup do nového soutěžního ročníku bude mít (přečíst celý článek)

Obnovená premiéra „B“ týmu vyšla skvěle

Soutěžní premiéru šumperských fotbalových výběrů v sezóně 2020/2021 obstaral v neděli 9. srpna staronový „B“ tým. Klub se rozhodl přihlásit záložní mužský výběr do fotbalových soutěží z důvodu vyššího vytížení dorostenců v rámci sezóny. A hned v prvním utkání svěřence Petra Jakoubka ukázali, že pokud nastoupí do zápasu v nejsilnějším složení, budou patřik k favoritům (přečíst celý článek)