Muži B

POSLEDNÍ UTKÁNÍ

15:00
III. třída, sk. A
Tyršův stadion Šumperk

FK Šumperk B vs. Sokol Brníčko

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

17:00
III. třída, sk. A
Hřiště Hanušovice

FK Hanušovice vs. FK Šumperk B

Tabulka mistrovské soutěže 2020/2021

PořadíKlubZápVítRemR+R-ProG+G-RSBody
19800015294324
295220224111319
39500042418615

aKTUÁLNÍ ZPRAVODAJSTVÍ

Duel dvou nejlepších týmů soutěže Písařov – Šumperk B odloženo

Souboj dvou aktuálně nejlepších týmů skupiny B III. třídy šumperského okresu se neuskuteční v řádném hracím termínu. Tím byla sobota 21. května s výkopem od 17:00. Utkání šumperské rezervy proti Tatranu Písařov se však na žádost pořádajícího celku odkládá na 9. červen, čas zůstává stejný, 17:00. Náš výběr si minulý týden zajistil vítězství v soutěži (přečíst celý článek)


Rezerva porazila Rovensko a proti Jedlí může definitivně vybojovat postup

Další kolo mají za sebou hráči rezervního týmu. V utkání proti FC Rovensko se postupně prostříleli k vítězství 5:0. To by v případě, že Písařov doma v souběžně hraném utkání proti Hanušovicím, stačilo již na definitivu postupu. Jenže pronásledovatel z Písařova vyhrál 2:0 a stále tak drží teoretickou šanci na vítězství v soutěži. Nicméně ztráta (přečíst celý článek)


TOP 5 VÍKENDU: Obrat rezervy i skvělé zápasy starších žáků

S mírným zpožděním přinášíme tradiční pohled na TOP 5 nejzajímavějších momentů víkendových bojů. I tentokrát bylo z čeho vybírat, byť se oproti předchozímu víkendu našim výběrům tolik nedařilo. Co jsme tedy pro tento týden vybrali mezi pět nejlepších momentů v podání FK Šumperk? Tak například skvělé zápasy starších žáků s Vítkovicemi či obrat rezervy v (přečíst celý článek)


Rezerva je krok od postupu, doma otočila duel s Libinou

Šumperskému záložnímu celku chybí opravdu málo k postupu do okresního přeboru. V domácím prostředí v sobotu 30. dubna před hrstkou fanoušků odehrál náročné utkání proti rezervě Libiny. Ještě půl hodiny před koncem zápasu vedli hosté 2:0, ale domácí mladíci dokázali zápas otočit. K postupu do vyšší soutěže jim chybí málo, jasno může být už v (přečíst celý článek)


Rezerva doma přivítá v sobotu celek Libina B

Souboj dvou záložních týmů nabídne fotbalový program Tyršova stadionu v sobotu 30. dubna. Od 14:00 na sebe narazí výběry FK Šumperk B a TJ Libina B. Domácí celek bude usilovat o prodloužení bezztrátové bilance, když v dosavadním průběhu ročníku III. třídy sk. A vyhrál všechna utkání. I libinské rezervě se daří, vyhrála poslední tři zápasy (přečíst celý článek)


Rezerva vyhrála v Jedlí a drží náskok 14 bodů

Od znovuzaložení šumperské rezervy bylo hřiště v Jedlí posledním, kde tento tým zatím nevyhrál. V září 2020 zde totiž po divoké přestřelce prohrál 3:4 a od té doby sem nezavítal. S Jedlím tak poprvé vyhrál až v úvodu této sezóny doma, poměrem 4:2. Podobný výsledek se tentokrát zrodil i na hřišti pod Křížovou horou v (přečíst celý článek)


TOP 5 VÍKENDU: Velikonoční pohár i senzační reklama na fotbal ve ValMezu

Tentokrát byl víkend delší a fotbalové boje také bohatší. Ani o dění na šumperském Tyršově stadionu nebyla nouze a tak vybrat těch 5 nejzajímavějších momentů z celého prodlouženého víkendu nebylo vůbec jednoduché. Nakonec jsme výběr dali dohromady a nechybí v něm ani sobotní velká mezinárodní akce. V Šumperku se totiž odehrál skvěle obsazený turnaj s (přečíst celý článek)


Rezerva navýšila náskok v čele III. třídy na 14 bodů

Na umělce šumperského Tyršova stadionu odehráli své třinácté utkání letošního ročníku III. třídy sk. A hráči naší rezervy. Přivítali mužstvo Sokola Malá Morava a v zápase dokráčeli k vysokému vítězství 9:2. Za zmínku určitě stojí čtyři branky Davida Nováka, patnáctileté posily organizace FK Šumperk. Mladý talent přišel v březnu z dorostu zábřežského klubu. Protože Písařov (přečíst celý článek)