Muži B

POSLEDNÍ UTKÁNÍ

2 - 5
Okresní přebor
Tyršův stadion Šumperk

FK Šumperk B vs. TJ Jiskra Rapotín B

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

15:30
Okresní přebor
Tyršův stadion Šumperk

FK Šumperk B vs. Sokol Nový Malín

PořadíKlubZápVítR+R-ProG+G-RSBody
121340182533-813
1313300102447-239
1413100121060-503

aKTUÁLNÍ ZPRAVODAJSTVÍ

Rezerva vstoupí do jara na předposledním místě tabulky

Po loňském postupu rezervního týmu do okresního přeboru se v létě změnil výrazně kádr celku. A značně omlazený celek prošel křtem v konfrontaci s mužským fotbalem. Do zápasů naskočilo 48 hráčů, z nichž čtyřech pět je ještě teenagerského věku. Pouze Robert Jurásek (1 utkání), Artem Ostrokon (1 utkání) a Jakub Bauer (2 utkání) těmto klukům (přečíst celý článek)


Souhrn víkendu: Áčko poprvé vyhrálo, U14 a U12 stále bez ztráty

Pořádně našlapaný byl další fotbalový víkend v podání našeho FK. Do boje šlo celkem čtrnáct výběrů, přičemž samozřejmě nejsledovanější byl duel divizního týmu mužů. Ti doma porazili 2:0 Holešov a poprvé v sezóně bodovali. Naopak bez ztráty bodů jsou nadále dva výběry našeho FK. Kluci z kategorie U14 mají po čtyřech kolech plný počet bodů (přečíst celý článek)


Mladíci v Sobotíně nebodovali, prohráli 0:3

Páté mistrovské utkání sezóny má za sebou naše rezerva. Na sobotínském pažitu podlehl náš B tým v okresním přeboru celku SK Petrov-Sobotín 0:3. Statečný boj týmu kompletně složeného z teenagerů tentokrát bodovou sbírku nerozšířil. Dvěma góly se na vítězství domácích podílel Lukáš Kováč, který se mihl i mládežnickými výběry našeho FK. Třetí gól pak přidal (přečíst celý článek)


Rezerva zabojuje o body na půdě jedenáctého týmu tabulky

Páté představení v rámci okresního přeboru čeká na nováčka, rezervní tým našeho FK. Mladíci, kteří za záložní celek nastupují, mají na kontě dvě výhry a dvě prohry. Venku se jim podařilo vyhrát před dvěma týdny v Dubicku a na toto vysoké vítězství 5:1 budou chtít navázat na hřišti dalšího celku. Tím je výběr SK Petrov-Sobotín, (přečíst celý článek)


Rezerva znovu vyhrála, tentokrát v Dubicku 5:1

Po neúspěšném vstupu do sezóny se rezervní tým mužů začíná prosazovat. Na vítězství s Úsovem navázali naši mladíci v Dubicku. Na půdě soupeře uspěli vysoko 5:1, když již v poločase drželi třígólový náskok. O pět šumperských zásahů se podělil stejný počet hráčů, přičemž nejstaršímu z nich, Slávku Vepřkovi, je teprve 17 let. Mladíci se tak (přečíst celý článek)


Rezerva poprvé doma, přivítá FK Úsov

Napravovat dojem z prvního, a nutno dodat nepříliš povedeného, utkání bude náš mladý rezervní tým na domácí půdě. V neděli v 10 hodin přivítá nováček okresního přeboru celek FK Úsov. Sestava se bude odvíjet pravděpodobně od toho, kolik dostanou kteří dorostenci herního času v sobotním prvním utkání sezóny. I tak se dá očekávat, že trenér (přečíst celý článek)


Nepovedený vstup do sezóny, rezerva prohrála v Novém Malíně

Podstatně zdařilejší premiéru v nové sezóně i soutěži si představovali hráči našeho rezervního týmu. Nicméně do boje proti Novému Malínu vstupoval kádr ve velmi omlazeném složení s plno mladšími dorostenci v sestavě. I to pak v souboji se soupeřem, který v minulé sezóně sestoupil z I. B třídy, hrálo svou roli. Nepomohlo ani nešťastné vyloučení (přečíst celý článek)


Muži zahájí o víkendu dlouhodobé soutěže, Áčko doma proti Kozlovicím

Je to tu. Po vítězné pohárové premiéře mužského Áčka na půdě Břidličné odstartuje divizní výběr mužů dlouhodobou soutěž. V domácím prostředí v neděli 7. srpna přivítá silný celek FK Kozlovice. Den předtím však zahájí dlouhý maraton bezpočtu soutěžních zápasů našich výběrů již rezervní celek. Ten jako nováček okresního přeboru vyrazí do Nového Malína. Zápas začne v (přečíst celý článek)