Starší přípravka U11

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

Tabulka mistrovské soutěže výběru FK Šumperk U11

PořadíKlubZápVítRemR+R-ProG+G-RSBody
1011200092876-486
1111200093889-516
12111000101291-793

Aktuální zpravodajství

Starší přípravky o víkendu uspěly

O uplynulém víkendu vyrazily výběry starších přípravek na dvě světové strany, aby reprezentovaly náš klub na halových turnajích. Ročník 2012 vyrazil na východ do Bruntálu, kde vybojoval v pětičlenné konkurenci páté místo. Nutno ale jedním dechem dodat, že za soupeře jim byly výběry se staršími hráči. A jak naznačil šéftrenér přípravek FK Šumperk Petr Strnad, (přečíst celý článek)


Po prohrách v úvodních zápasech nakonec výběr U11 skončil třetí

S nadějemi a s očekávanými ambicemi na postup do další fáze Planeo Cupu zamířil náš výběr U11 do Rýmařova. Absolvoval tam v úterý 13. září I. předkolo oficiálního poháru mládeže. A třináctého bohužel nebyl úspěšný den pro náš celek. Ten po prohrách s týmy Šternberka a Litovlí pak naši hráči zachránili aspoň třetí příčku v (přečíst celý článek)


Výběr U11 čeká I. předkolo Planeo Cupu hrané v Rýmařově

Dalším výběrem, na který čekají boje v I. předkola letošního Planeo Cupu, je celek starších přípravek kategorie U11. Do Rýmařova odjíždí v úterý 13. září v pozici favorita na postup. Ten si z pětičlenné skupiny vybojují hned dva celky, přičemž kromě našeho celku a domácích se na turnaji představí i Bludov, Šternberk a Litovel. Pokud (přečíst celý článek)


Starší přípravka dovezla z turnaje v Markvartovicích čtvrté místo

Malá obec Markvartovice nedaleko Opavy se stala 3. září fotbalovou vesničkou. Na zdejším trávníku se odehrál turnaj starších přípravek Canis Cup pořádaný akademií ostravského Baníku. Do Slezska se sjelo sedm silných týmů z celé ČR. A šumperští kluci se na něm rozhodně neztratili. V nabité konkurenci vybojovali čtvrté místo.


Planeo Cup: Výběr U11 v nejsilnější možné konkurenci nezklamal

Mnozí fanoušci šumperského fotbalu ještě živě vzpomenou na dva roky starý zázrak z Tyršáku. Tehdy ve finále Ondrášovka Cupu porazil ročník 2007 například Sigmu či Spartu a nakonec získal v nejsilnější české konkurenci stříbro! Dva roky utekly a oficiální pohár mládeže změnil jméno. Planeo Cup si pak letos ve finálové nabité konkurenci užil výběr kategorie (přečíst celý článek)


Na výběr U11 čeká vrchol sezóny, finálový turnaj Planeo Cup 2021/22

Výběr starší přípravky kategorie U11 čeká o víkendu vrchol celé sezóny. Zamíří na Planeo Cup. Jestli vám název této akce nic neříká, tak máme nápovědu. Jedná se o nástupce Ondrášovka Cupu, oficiálního poháru mládeže Fotbalové asociace ČR. V letošním roce převzala záštitu nad touto největší mládežnickou soutěží v zemi společnost Planeo. Na finálový turnaj do (přečíst celý článek)


Skvěle, kluci! Výběr U11 porazil silnou Kroměříž

V domácím prostředí odehráli přípravné utkání na jarní část sezóny naši kluci výběru U11. Na umělce Tyršova stadionu poměřili síly se silným celkem Kroměříže. Ta dokázala na začátku sezóny v této věkové kategorii vyhrát kvalitní Tempo Cup, kde náš tým skončil na 10. místě. Za sebou nechala v Praze spoustu silných akademií v čele se (přečíst celý článek)


U11: Velké zkušenosti z bojů proti starším soupeřům

V našem seriálu hodnocení podzimní části sezóny u jednotlivých výběrů došla řada na celek starší přípravky kategorie U11. Svěřenci dvojice Tomáš Skála a Ladislav Novotný působí v letošní sezóně, ač věkově jako starší přípravka, působí v soutěži mladších žáků. Tato kategorie je ohraničena věkem 13 let, takže naši kluci často soupeří i s o dva (přečíst celý článek)