Starší přípravka U11

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

Tabulka mistrovské soutěže výběru FK Šumperk U11

PořadíKlubZápVítRemR+R-ProG+G-RSBody
1011200092876-486
1111200093889-516
12111000101291-793

Aktuální zpravodajství

Výběr starší přípravky zazářil v Petřkovicích na Landek Cupu

Extrémně náročný týden má za sebou výběr starších přípravek. Absolvoval okresní finále McDonald’s Cupu, dva zápasy okresního přeboru starší přípravky a hlavně dvoudenní Landek Cup. A v Petřkovicích, kde se pravidelně kvalitní podnik koná, nechali naši hráči významnou stopu. Na turnaji totiž kluci prohráli jen jediné utkání. A druhé místo z 28 týmů je skvělý (přečíst celý článek)


Souhrn víkendu: Žáci v Krhové přehráli Valachy

Nejen mužské týmy se o víkendu 13. a 14. dubna zapojily do mistrovských bojů. Volno nakonec měli starší žáci, kteří neodjeli do Třince z důvodu výskytu černého kašle v kádru soupeře. Do hry však v domácím prostředí šli dorostenci a v Krhové, kde má domoviště Valašské Meziříčí, i mladší žáci. Zatímco ti byli na Valašsku (přečíst celý článek)


Výběry U9 a U11 mají za sebou kvalifikaci o finále Planeo Cupu

Jízda výběrů U9 a U11 letošním ročníkem Planeo Cupu skončila v kvalifikaci. Poslední krok před celorepublikovým finále byl již také konečnou zastávku našich týmů. Mladší přípravka na silně obsazeném turnaji v Uničově skončila pátá, o dva roky starší kluci pak v Kroměříži sedmí. I tak si oba výběry zaslouží obrovské díky za skvělou reprezentaci klubu. (přečíst celý článek)


Tým U11 jede bojovat o kvalifikaci Planeo Cupu do Svitav

Během týdne 9. – 13. října 2023 bude pokračovat oficiální pohár mládeže FAČR, tedy PLANEO CUP, dalšími turnaji II. předkol. Do boje půjdou kategorie U11, U12 a U13. A jsme velice hrdí na naše borce, že ani v jedné z kategorií nebude absentovat náš celek. Ba co víc, ve středu 11. října se odehraje jeden (přečíst celý článek)


Výběr U11 dominoval v I. předkole Planeo Cupu a postupuje dál

Za účasti našeho týmu se v Olomouci na hřišti HFK odehrálo I. předkolo oficiálního mládežnického poháru FAČR, tedy Planeo Cupu 2023/24. Výběr U11 prošel turnajem bez ztráty bodu a postupně si poradil s Medlovem, domácím HFK, s Konicí, Šternberkem a na závěr s Velkým Týncem. Z druhé příčky postoupil do II. předkola i domácí celek (přečíst celý článek)


Starší přípravky o víkendu uspěly

O uplynulém víkendu vyrazily výběry starších přípravek na dvě světové strany, aby reprezentovaly náš klub na halových turnajích. Ročník 2012 vyrazil na východ do Bruntálu, kde vybojoval v pětičlenné konkurenci páté místo. Nutno ale jedním dechem dodat, že za soupeře jim byly výběry se staršími hráči. A jak naznačil šéftrenér přípravek FK Šumperk Petr Strnad, (přečíst celý článek)


Po prohrách v úvodních zápasech nakonec výběr U11 skončil třetí

S nadějemi a s očekávanými ambicemi na postup do další fáze Planeo Cupu zamířil náš výběr U11 do Rýmařova. Absolvoval tam v úterý 13. září I. předkolo oficiálního poháru mládeže. A třináctého bohužel nebyl úspěšný den pro náš celek. Ten po prohrách s týmy Šternberka a Litovlí pak naši hráči zachránili aspoň třetí příčku v (přečíst celý článek)


Výběr U11 čeká I. předkolo Planeo Cupu hrané v Rýmařově

Dalším výběrem, na který čekají boje v I. předkola letošního Planeo Cupu, je celek starších přípravek kategorie U11. Do Rýmařova odjíždí v úterý 13. září v pozici favorita na postup. Ten si z pětičlenné skupiny vybojují hned dva celky, přičemž kromě našeho celku a domácích se na turnaji představí i Bludov, Šternberk a Litovel. Pokud (přečíst celý článek)