Starší přípravka U11

POSLEDNÍ UTKÁNÍ

0 - 1
Krajská soutěž ml. žáků
Hřiště Dzbel

SK Jesenec/Přemyslovice U13 vs. FK Šumperk U11

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

Tabulka mistrovské soutěže 2021/2022

PořadíKlubZápVítRemR+R-ProG+G-RSBody
21612110384345037
3179201682443829
416740154338525

Aktuální zpravodajství

Planeo Cup: Výběr U11 v nejsilnější možné konkurenci nezklamal

Mnozí fanoušci šumperského fotbalu ještě živě vzpomenou na dva roky starý zázrak z Tyršáku. Tehdy ve finále Ondrášovka Cupu porazil ročník 2007 například Sigmu či Spartu a nakonec získal v nejsilnější české konkurenci stříbro! Dva roky utekly a oficiální pohár mládeže změnil jméno. Planeo Cup si pak letos ve finálové nabité konkurenci užil výběr kategorie (přečíst celý článek)


Na výběr U11 čeká vrchol sezóny, finálový turnaj Planeo Cup 2021/22

Výběr starší přípravky kategorie U11 čeká o víkendu vrchol celé sezóny. Zamíří na Planeo Cup. Jestli vám název této akce nic neříká, tak máme nápovědu. Jedná se o nástupce Ondrášovka Cupu, oficiálního poháru mládeže Fotbalové asociace ČR. V letošním roce převzala záštitu nad touto největší mládežnickou soutěží v zemi společnost Planeo. Na finálový turnaj do (přečíst celý článek)


Skvěle, kluci! Výběr U11 porazil silnou Kroměříž

V domácím prostředí odehráli přípravné utkání na jarní část sezóny naši kluci výběru U11. Na umělce Tyršova stadionu poměřili síly se silným celkem Kroměříže. Ta dokázala na začátku sezóny v této věkové kategorii vyhrát kvalitní Tempo Cup, kde náš tým skončil na 10. místě. Za sebou nechala v Praze spoustu silných akademií v čele se (přečíst celý článek)


U11: Velké zkušenosti z bojů proti starším soupeřům

V našem seriálu hodnocení podzimní části sezóny u jednotlivých výběrů došla řada na celek starší přípravky kategorie U11. Svěřenci dvojice Tomáš Skála a Ladislav Novotný působí v letošní sezóně, ač věkově jako starší přípravka, působí v soutěži mladších žáků. Tato kategorie je ohraničena věkem 13 let, takže naši kluci často soupeří i s o dva (přečíst celý článek)


Ve státní svátek patřil Tyršák fotbalu – OP papírna Cup 2021

Původně se měl OP papírna Cup odehrát již vloni, ale covidové peripetie mu nakonec přiřkly finální termín 28. 9. 2021. Za účasti 12 týmů v kategorii U11 a dalších 12 týmů v kategorii U9 se odehrál zdařilý turnaj, kdy každé družstvo odehrálo celkem 7 zápasů. Náročný program gradoval po 15. hodině odpolední, kdy se rozhodlo (přečíst celý článek)


OP papírna Cup zná svůj termín i první účastníky

Tak snad! Několikrát odkládaný první ročník mládežnického turnaje OP papírna Cup, který bude odehrán pod záštitou hlavního partnera našich mládežnických týmů, by se měl odehrát 28. září 2021. Určen je pro kategorie přípravek U11 a U9. Znovu byl pak zahájen proces přihlašování týmů do turnaje a již v tuto chvíli jsou první dva kluby potvrzeny. (přečíst celý článek)


U11: Starší přípravka vybojovala na Junior Cupu stříbro

Stejný kov jako o dva roky starší spoluhráči na Ondrášovka Cupu vybojovali i hráči starší přípravky kategorie do 11 let v Olšanech u Prostějova. Zde se odehrál za účasti šestnácti týmu z českých i slovenských měst turnaj, který přinesl radost i našemu výběru. Svěřenci Jiřího Kubeše totiž našli v turnaji jediného přemožitele. Tím se stal (přečíst celý článek)


U11: Přípravný zápas v Medlově vyhrál Uničov 7:4

Své přípravné utkání mají za sebou i hráči kategorie U11. Ti na půdě Medlova sehráli 4. června další zápasový test, když nastoupili proti stejně starým chlapcům z Uničova. V duelu hraném na 3x 30 minut podlehli 4:7, když o osudu zápasu rozhodla až závěrečná část utkání. Přitom po první půlhodině vedli naši kluci ještě 3:2. (přečíst celý článek)