Mladší přípravka U8

POSLEDNÍ UTKÁNÍ

10:00
OP mladších přípravek (sk. Stříbrná)
Stadion Dr. Urbáška Libina

TJ Libina U9 vs. FK Šumperk U8

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

Aktuální zpravodajství

Mládežnický víkend: Dorost míří k důležitým zápasům do Poruby

Duben není jen měsíc knihy, ale také měsíc, kdy se začínají plnit víkendové programy mládežnických fotbalových soutěží. Zatímco dorostenci a starší a mladší žáci už ve svých soutěžích mají pár kol za sebou, o prvním dubnovém víkendu se přidají i další. Rezerva mladších žáků zahájí jarní část Okresního přeboru. A zatímco starší přípravka ještě bude (přečíst celý článek)


U8: Turnaj v Třebíči bez jediného zaváhání

I na začátku února nezahálí naš celek mladší přípravky kategorie U8. Pod vedením trenéra Radima Netopila se vydal v sobotu 29. ledna do Třebíče, aby na Vysočině absolvoval kvalitně obsazený turnaj. Na něm se kromě domácího týmu prezentovaly ještě výběry 1. SC Znojmo a FC Slovácka. Naši mladíci však zvládli náročný podnik parádně a ve (přečíst celý článek)


U9&U8: Zhodnocení podzimní části ročníku 2021/2022

Nejmladší hráči našeho FK tradičně vstupují do své fotbalové kariéry ve výběrech mladších přípravek, a to v kategoriích U9 a U8. Oba celky se pak hráčsky navzájem hodně doplňovaly. Je podstatné předem zdůraznit, že v těchto kategoriích nejde o výsledky. Důraz je kladen na základní pohybovou průprava a hlavně zábavu. I proto nejsou oficiálně vedeny (přečíst celý článek)


Výběr U8 vybojoval na Ondrášovce v České Třebové postup

Naši nejmenší fotbalisté se představili pod hlavičkou výběru U8 na turnaji předkola oficiálního svazového poháru mládeže Ondrášovka Cupu v České Třebové. V šestičlenné konkurenci si připsali dvě kontumační výhry, když Moravská Třebová nedorazila a výběr z Ústí nad Orlicí nastoupil se staršími dětmi. V cestě za postupem tak bylo potřeba získat minimálně dvě výhry z (přečíst celý článek)


Oznámení klubu k opatřením proti šíření nemoci COVID-19

Vážení fanoušci, přátelé, rodiče, partneři klubu. S ohledem na aktuální situaci v našem městě, zvláště pak s nařízenou karanténou u partnerské Základní školy Sluneční, jsme nuceni přijmout zároveň opatření ohledně činnosti našeho klubu. Moc si vážíme spolupráce s partnerskou Základní školou Sluneční. Chtěli bychom v prvé řadě vyjádřit plnou podporu a popřát co nejvíce sil (přečíst celý článek)


U8: Memoriál Lukáše Přibyla ovládla Příbram

Týden po Ondrášovce se po trávníku Tyršova stadionu v Šumperku proháněli opět chlapci i děvčata z fotbalových akademií z celé země. Tentokrát se do Šumperka sjeli výběry věkové kategorie do 8 let. Plných šestnáct kolektivů se pak, i přes nepřízeň počasí, popasovalo mezi sebou o vítězství v Memoriálu Lukáše Přibyla. Nejvíce sil měla na turnaji (přečíst celý článek)


U8: Memoriál Lukáše Přibyla doplní exhibice fotbalových osobností

Týden po obřím projektu Ondrášovka Cupu, kdy se na čtyřech hřištích v rámci dvoudenního klání střetávalo 24 mužstev, se opět vrátí na Tyršův stadion mládežnické boje. Tentokrát to bude turnaj v kategorii U8. Tradiční Memoriál Lukáše Přibyla dovede 20. června do Šumperka top týmy této kategorie z celé republiky. A co víc, fanoušci a samozřejmě (přečíst celý článek)


Skvělý výsledek výběru U8 v Postřelmově!

V sobotu 6. června se v Postřelmově konal turnaj ročníků 2011 a mladších. Akce se zúčastnili i naši kluci kategorie U8, tedy ročník 2012 a mladší. A naše nejmenší naděje přivezli výborný výsledek, když vybojovali v konkurenci starších výběrů skvělé 3. místo! Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Ladislav Crhák, nejvíce branek ze všech hráčů nastřílel (přečíst celý článek)