Mladší přípravka U8

POSLEDNÍ UTKÁNÍ

VK Charvát OP ml. přípravek

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

Aktuální zpravodajství

Oznámení klubu k opatřením proti šíření nemoci COVID-19

Vážení fanoušci, přátelé, rodiče, partneři klubu. S ohledem na aktuální situaci v našem městě, zvláště pak s nařízenou karanténou u partnerské Základní školy Sluneční, jsme nuceni přijmout zároveň opatření ohledně činnosti našeho klubu. Moc si vážíme spolupráce s partnerskou Základní školou Sluneční. Chtěli bychom v prvé řadě vyjádřit plnou podporu a popřát co nejvíce sil (přečíst celý článek)


U8: Memoriál Lukáše Přibyla ovládla Příbram

Týden po Ondrášovce se po trávníku Tyršova stadionu v Šumperku proháněli opět chlapci i děvčata z fotbalových akademií z celé země. Tentokrát se do Šumperka sjeli výběry věkové kategorie do 8 let. Plných šestnáct kolektivů se pak, i přes nepřízeň počasí, popasovalo mezi sebou o vítězství v Memoriálu Lukáše Přibyla. Nejvíce sil měla na turnaji (přečíst celý článek)


U8: Memoriál Lukáše Přibyla doplní exhibice fotbalových osobností

Týden po obřím projektu Ondrášovka Cupu, kdy se na čtyřech hřištích v rámci dvoudenního klání střetávalo 24 mužstev, se opět vrátí na Tyršův stadion mládežnické boje. Tentokrát to bude turnaj v kategorii U8. Tradiční Memoriál Lukáše Přibyla dovede 20. června do Šumperka top týmy této kategorie z celé republiky. A co víc, fanoušci a samozřejmě (přečíst celý článek)


Skvělý výsledek výběru U8 v Postřelmově!

V sobotu 6. června se v Postřelmově konal turnaj ročníků 2011 a mladších. Akce se zúčastnili i naši kluci kategorie U8, tedy ročník 2012 a mladší. A naše nejmenší naděje přivezli výborný výsledek, když vybojovali v konkurenci starších výběrů skvělé 3. místo! Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Ladislav Crhák, nejvíce branek ze všech hráčů nastřílel (přečíst celý článek)


Jak si vedly mládežnické týmy v sezóně 2019/2020?

Fotbalové soutěže v ročníku 2019/2020 jsou již nějakou dobu minulostí. Platí to i pro mládežnické kategorie. Šumperští mladíci tak mají za sebou ročník, kdy bohužel z velké části museli absolvovat individuální tréninky. V těchto dnech se příprava vrací do starých kolejí, hráči se postupně vrátili na Tyršův stadion a pod dohled trenérů. My si pojďme (přečíst celý článek)