Mladší přípravka U8

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

Aktuální zpravodajství

Výběry U8 čeká na domácí půdě předkolo Planeo Cupu

V úterý 12. září se odehraje na šumperském Tyršově stadionu předkolo oficiálního poháru mládeže české fotbalové asociace: Planeo Cupu 2023/24. Pětice týmů se spolu střetne v kategorii U8 (ročníky 2016 a mladší) a do další fáze, tedy do kvalifikace o finálový turnaj, postoupí tři nejlepší týmy přímo. Skupin v předkole je nakonec 21 s účastí (přečíst celý článek)


Nejmladší kluci z eFKáčka postoupili do další fáze Planeo Cupu

Kluci z U8 týmu to zvládli. Na domácí půdě zvládli první kvalifikační turnaj oficiálního poháru mládeže FAČR. Nakonec v pětičlenné konkurenci, po neúčasti Rýmařova, se náš celek popasoval vítězně se Šternberkem i Bruntálem. I přes prohru se Sigmou pak stačila remíza s Uničovem k druhému místu v tabulce a k postupu do dalších bojů. Turnaj (přečíst celý článek)


Mladší přípravka kategorie U8 odehraje doma 1. kolo Planeo Cupu

V úterý 6. září se během odpoledních hodin uskuteční na šumperském Tyršově stadionu první kvalifikační kolo Planeo Cupu 2022/2023 kategorie U8. Planeo Cup je oficiální pohárová soutěž mládeže řízená FAČR, dříve známá též jako Ondrášovka Cup. Naše celky se jí pravidelně účastní, přičemž kvalifikovat se do finálové soutěže, kterou hraje 24 týmů, je pro náš (přečíst celý článek)


Mládežnický víkend: Dorost míří k důležitým zápasům do Poruby

Duben není jen měsíc knihy, ale také měsíc, kdy se začínají plnit víkendové programy mládežnických fotbalových soutěží. Zatímco dorostenci a starší a mladší žáci už ve svých soutěžích mají pár kol za sebou, o prvním dubnovém víkendu se přidají i další. Rezerva mladších žáků zahájí jarní část Okresního přeboru. A zatímco starší přípravka ještě bude (přečíst celý článek)


U8: Turnaj v Třebíči bez jediného zaváhání

I na začátku února nezahálí naš celek mladší přípravky kategorie U8. Pod vedením trenéra Radima Netopila se vydal v sobotu 29. ledna do Třebíče, aby na Vysočině absolvoval kvalitně obsazený turnaj. Na něm se kromě domácího týmu prezentovaly ještě výběry 1. SC Znojmo a FC Slovácka. Naši mladíci však zvládli náročný podnik parádně a ve (přečíst celý článek)


U9&U8: Zhodnocení podzimní části ročníku 2021/2022

Nejmladší hráči našeho FK tradičně vstupují do své fotbalové kariéry ve výběrech mladších přípravek, a to v kategoriích U9 a U8. Oba celky se pak hráčsky navzájem hodně doplňovaly. Je podstatné předem zdůraznit, že v těchto kategoriích nejde o výsledky. Důraz je kladen na základní pohybovou průprava a hlavně zábavu. I proto nejsou oficiálně vedeny (přečíst celý článek)


Výběr U8 vybojoval na Ondrášovce v České Třebové postup

Naši nejmenší fotbalisté se představili pod hlavičkou výběru U8 na turnaji předkola oficiálního svazového poháru mládeže Ondrášovka Cupu v České Třebové. V šestičlenné konkurenci si připsali dvě kontumační výhry, když Moravská Třebová nedorazila a výběr z Ústí nad Orlicí nastoupil se staršími dětmi. V cestě za postupem tak bylo potřeba získat minimálně dvě výhry z (přečíst celý článek)


Oznámení klubu k opatřením proti šíření nemoci COVID-19

Vážení fanoušci, přátelé, rodiče, partneři klubu. S ohledem na aktuální situaci v našem městě, zvláště pak s nařízenou karanténou u partnerské Základní školy Sluneční, jsme nuceni přijmout zároveň opatření ohledně činnosti našeho klubu. Moc si vážíme spolupráce s partnerskou Základní školou Sluneční. Chtěli bychom v prvé řadě vyjádřit plnou podporu a popřát co nejvíce sil (přečíst celý článek)