Mládežnické utkání

U8: Turnaj v Třebíči bez jediného zaváhání

I na začátku února nezahálí naš celek mladší přípravky kategorie U8. Pod vedením trenéra Radima Netopila se vydal v sobotu 29. ledna do Třebíče, aby na Vysočině absolvoval kvalitně obsazený turnaj. Na něm se kromě domácího týmu prezentovaly ještě výběry 1. SC Znojmo a FC Slovácka. Naši mladíci však zvládli náročný podnik parádně a ve všech zápasech dokázali vyhrát. „Nečekalo nás nic jednoduchého, ale s tím jsme počítali. Kluci ale předvedli skvělé výkony,“ chválil tým trenér Netopil. A domů si tak šumperská mladší přípravka odvezla zlaté medaile.

Šumperští kluci si poradili s domácí Třebíčí  po výsledcích 3:0 a 3:2. Výběr ze Slovácka pak náš celek přehrál zcela jednoznačně po výsledcích 9:1 a 8:2. A bez větších problémů naši hráči kategorie do 8 let uspěli i v zápasech se Znojmem. Ten první duel ovládli poměrem 7:1, ve druhém uhráli vítězství 5:2. V celkovém hodnocení tak náš tým vybojoval ze šesti zápasů plný počet výher při skóre 35:8. „Kluky bych chtěl hlavně pochválit za dobře odvedený týmový výkon. Kdo si ale zaslouží největší pochvalu je náš brankář,“ uzavřel Netopil hodnocení turnaje.