Mladší žáci U13

POSLEDNÍ UTKÁNÍ

0 - 8
Liga SpSM ml. žáků U13
Stadion Tyršova ulice Vsetín

FC Vsetín U13 vs. FK Šumperk U13

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

11:30
Liga SpSM ml. žáků U13
Tyršův stadion Šumperk

FK Šumperk U13 vs. Akademie Vítkovice U13

Tabulka mistrovské soutěže výběru FK Šumperk U13

PořadíKlubZápVítRemProG+G-RSBody
1400000000
1500000000
1600000000

Aktuální zpravodajství

TOP 5 VÍKENDU: Obrat v Přerově i kvalitní reprezentace U10 v Modré

Poslední ryze dubnový fotbalový víkend je za námi a pro náš klub, nutno dodat, že velmi úspěšně. Vybrat i v tomto směru TOP pětici nejzajímavějších momentů bylo zase o něco těžší. Ale pustili jsme se do toho a myslíme si, že výběr stojí za to. Je to navíc další krok, jak vám, našim fanouškům, odhalit (přečíst celý článek)


Mládežnický víkend: Dorost míří k důležitým zápasům do Poruby

Duben není jen měsíc knihy, ale také měsíc, kdy se začínají plnit víkendové programy mládežnických fotbalových soutěží. Zatímco dorostenci a starší a mladší žáci už ve svých soutěžích mají pár kol za sebou, o prvním dubnovém víkendu se přidají i další. Rezerva mladších žáků zahájí jarní část Okresního přeboru. A zatímco starší přípravka ještě bude (přečíst celý článek)


Mladíci z FK Šumperk nominováni do krajských výběrů

V úterý 22. března se na hřišti ve Velkých Pavlovicích uskuteční utkání 4. kola Mezikrajské soutěže mezi výběry Jihomoravského a Olomouckého kraje. V dresu hostujících týmů U14 a U13 nebudou chybět ani naši zástupci. Do výběru do 14 let bylo nominováni hned 5 našich hráčů. V o rok mladším výběru pak bude mít náš klub (přečíst celý článek)


Mladší žáci vybojovali proti omlazenému Baníku plný počet bodů

V dohrávce 17. kola se v úterý 15. března představili na Tyršáku naši mladší žáci. V atraktivním souboji přivítali týmy ze špice tabulky, tedy ostravský Baník. Ten sice přijel do Šumperku s omlazeným kádrem, ale i tak si naše týmy připsaly velmi cenná vítězství. Na výhře týmu do 13 let se pak šesti góly podílel (přečíst celý článek)


Výběr U13 zvládl debut na velkém hřišti

Velice náročný program mají za sebou mladší žáci kategorie U13. Poprvé zjistili, jaké to je hrát utkání na velkém hřišti, zároveň si také zahráli turnaj s výběry starších žáků. A v těchto konfrontacích také uspěli. Zdárně tak probíhá příprava na jarní část ligové sezóny.


U13: Výborný podzim značí čtvrté místo v našlapané konkurenci soutěže

Stejně jako o rok mladší kamarádi z výběru U12 se i celek U13 prezentuje v sezóně 2021/2022 v soutěži SpSM, skupině Sever. V našlapané konkurenci si ale vede skvěle, drží po podzimu čtvrté místo za silným slezským triem Vítkovice – Baník Ostrava – Opava. Na třetí SFC přitom svěřenci Jakuba Bauera ztrácí pouhých šest bodů. (přečíst celý článek)


Výběr U13 si finálovou účast v Poháru mládeže nevybojoval

Stejně jako celek U12 dva dny zpátky se i výběr U13 pokoušel na půdě Kroměříže probojovat do finálového turnaje své kategorie v rámci Poháru mládeže. I v tomto případě platilo, že náš tým měl v osmičlenné tabulce velice silné konkurenty. Mezi soupeři nechyběla například Sigma, Zlín či Prostějov. Do finálové skupiny postoupily 3 nejlepší týmy (přečíst celý článek)


Mladší žáci doma vyzvali Karvinou, uspěli jen částečně

Soutěžní premiéru v ročníku 2021/2022 mají za sebou i výběry mladších žáků. Ty doma přivítaly Karvinou a zatímco starší výběr U13 doma slavil vítězství 6:3, ten mladší na svého soupeře bohužel nestačil. Hattrickem pak potěšil solidních 150 diváků kapitán „třináctky“ Martin Doležel. Po prohře 0:6 si ale kluci určitě budou chtít zlepšit náladu hned ve (přečíst celý článek)