Výběr U10 v Chotěboři 19. 3. 2022

Výběr U10 veze z turnaje v Chotěboři 6. místo

V sobotu 19. 3. se ještě v přípravě na jarní mistrovské boje vydali naši kluci kategorie U10 do Chotěboře. Tam se sešla na turnaji Díky Fotbalu Cup plných 18 týmů a v kvalitní konkurenci si naši kluci nevedli vůbec špatně. Nakonec vybojovali šesté místo, když v duelu o umístění nestačili na Chrudim.

Do turnaje vstoupil náš tým vítězstvím 3:2 nad pražskou Admirou, na kterou navázal v souboji se Slavojem Polná. V tomto duelu kluci vyhráli 4:1. V dalších dvou utkáních ale výběr ročníku 2012 nestačil na kolínskou Spartu (0:5) a Lázně Bohdaneč (0:6). Z posledních čtyř zápasů ve skupině pak třikrát vyhrál.

Po vítězstvích nad Stěžery (4:3) a Svitavami (3:1) sice náš celek klopýtl s Havlíčkovým Brodem po tuhém boji 4:5. V posledním utkání skupiny si tým vybojoval po vítězství 6:0 nad Havlíčkovou Borovou třetí místo ve skupině a účast v zápase o celkové 5. místo. Zde již náš celek nestačil na Chrudim a po prohře 0:4 nakonec v Chotěboři obsadil 6. místo.

VÝSLEDKY

FK Šumperk – Admira Praha 3:2
TJ Slavoj Polná – FK Šumperk 1:4
SK Sparta Kolín – FK Šumperk 5:0
FK Šumperk – Lázně Bohdaneč 0:6
TJ Sokol Stěžery- FK Šumperk 3:4
FK Šumperk – TJ Svitavy 3:1
FC Slovan Havlíčkův Brod – FK Šumperk 5:4
FK Šumperk – TJ Havlíčkova Borová 6:0
Utkání o 5. místo:
MFK Chrudim – FK Šumperk 4:0

Sestava týmu

Crhák – Beneš (4 góly), Dařílek, Hubáček, Křesina (1), Luknár (8), Mareček (4), Nguyen (1), Smékal (3), Strnad (ročník 2013, 3 góly).