Klub FK Šumperk

Mladíci z FK Šumperk nominováni do krajských výběrů

V úterý 22. března se na hřišti ve Velkých Pavlovicích uskuteční utkání 4. kola Mezikrajské soutěže mezi výběry Jihomoravského a Olomouckého kraje. V dresu hostujících týmů U14 a U13 nebudou chybět ani naši zástupci. Do výběru do 14 let bylo nominováni hned 5 našich hráčů. V o rok mladším výběru pak bude mít náš klub zástupce dva. Utkání výběrů U13 má výkop v 11:00, starší výběry se pak střetnou ve 12:45.

Výběr Olomouckého kraje U14

Trenérem výběru U14 je Petr Strnad. Ten pak v nominaci tedy má pětici šumperských zástupců. Kromě brankáře Jiřího Urbana pak čtyři hráče v poli, jmenovitě Jonáše Hrušku, Lukáše Langhammera, Martina Látala a Lukáše Liďáka.

Kompletní nominace: Štěpán Hruban (Sigma Olomouc), Jiří Urban (FK Šumperk) – Marek Křiklava, Kenneth Victor Reidl, David Pavlištík (vše Sigma Olomouc), Adam Blata (Javorník), Filip Capka, Michael Vyroubal (oba HFK Olomouc), Daniel Kozák, Tobiáš Ochman, Marek Pohanka, Tomáš Sandr, Štěpán Saulich (vše 1. SK Prostějov), Jonáš Hruška, Lukáš Langhammer, Martin Látal, Lukáš Liďák (vše FK Šumperk). Trenéři: Petr Strnad a Michal Uhřík.

Výběr Olomouckého kraje U13

V původní nominaci výběru U13 Olomouckého kraje pro utkání s Jihomoravským byl pouze jediný zástupce našeho klubu, a to Adam Kubeš. Nicméně toho posléze ještě doplnil aktuálně ve skvělé formě hrající Martin Doležel.

Kompletní nominace: Marek Přikryl, Václav Khýr (oba 1. SK Prostějov), Lukáš Opletal, Tobiáš Petr, Milan Vilém Raška (vše 1. HFK Olomouc), Adam Kubeš, Martin Doležel (oba FK Šumperk), David Spala (SK Hranice), Petr Klanica, Šimon Kristek, Jakub Marek, Jakub Molík, Ondřej Šebesta, Jakub Uhřík, Šimon Vybíral (vše Sigma Olomouc). Trenéři: Lukáš Plšek a David Pekař.