Výběr U10 na turnaji v České Vsi

U10: Hořkosladký bronz z České Vsi

Svůj turnaj absolvovali v sobotu 13. 6. i kluci kategorie U10. Zamířili do České Vsi, kde se pokusili v zajímavé konkurenci vesměs místních týmů vybojovat nějakou medaili. V základní skupině si svěřenci Jaroslava Horáka poradili s domácími hráči, také s Jeseníkem a s týmem Lipová-lázně. Jedinou porážku utržili od poskládaného regionálního družstva hrajícího pod hlavičkou „Výběr Jesenicka“. Na podobný výběr pak šumperští mladíci narazili v semifinále, proti tzv. Výběru talentů dlouho sahali po finálové účasti. Zápas po vypršení standardní hrací doby vyzníval lépe pro ně, ale nezvykle dlouhé nastavení rozhodčího soupeři pomohlo. Po vyrovnání následovaly pokutové kopy, v nich už soupeř nezaváhal. Kluci se musely z pocitu křivdy oklepat a zvládli to skvěle. V utkání o bronz porazili jasně 5:0 celek z Bruntálu. Domů si tak dovezli bronzové medaile.

Výběr kategorie U10 reprezentoval klub na turnaji v České Vsi
Výběr kategorie U10 reprezentoval klub na turnaji v České Vsi. Zleva Jaroslav Horák (trenér), Tobiáš Hatoň, Matěj Šléška, Radek Neoral, Richard Juřena, Dušan Trnka, Jaroslav Horák ml., Martin Strnad, Tomáš Kovář, Jan Pěček, Pavel Páleník, Jakub Chromý, Jan Chromý (vedoucí)

Výběr U10 s pohárem a s medailemi
Hráči výběru U10 vybojovali na turnaji v České Vsi bronzové medaile