Klub FK Šumperk

Výběr U8 vybojoval na Ondrášovce v České Třebové postup

Naši nejmenší fotbalisté se představili pod hlavičkou výběru U8 na turnaji předkola oficiálního svazového poháru mládeže Ondrášovka Cupu v České Třebové. V šestičlenné konkurenci si připsali dvě kontumační výhry, když Moravská Třebová nedorazila a výběr z Ústí nad Orlicí nastoupil se staršími dětmi. V cestě za postupem tak bylo potřeba získat minimálně dvě výhry z utkání proti domácím, pak hráčům Svitav a spojenému celku Králík a Červené Vody, tedy klubu, který v soutěžích FAČR působí pod názvem Jiskra 2008. Celý turnaj nakonec bez ztráty jediného bodu ovládli suverénně svitavské naděje. Co je potěšující, tak ty naše skončily v kvalitní konkurenci na druhém místě. Jedinou prohru přitom zaznamenaly právě proti Svitavám. Svěřenci Radima Netopila si tak zajistili postup do dalšího kola.