Klub FK Šumperk

Rezerva zlomila odpor Malé Moravy a zůstává bez ztráty

Mladíci, kteří háji barvy našeho záložního týmu v III. třídě, zajížděli tentokrát do Podlesí, kde je čekala konfrontace s domácím výběrem Sokola Malé Moravy. Dlouho výsledkově vyrovnaný souboj nakonec pečetily až dvě trefy v samotném závěru utkání. „B“ tým si tak připsal čtvrtou výhru a zůstává na čele bez ztráty bodu. Rezerva Libiny pak z druhého místa ztrácí již čtyři body. Tomáš Holan pak se sedmi zásahy zůstává nejlepším střelcem soutěže.

11. 9. 2021
0 - 4
Konečný výsledek

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu Počet diváků
11. 9. 2021 16:00 III. třída, sk. A 2021/2022 7. kolo 60

K utkání dalšího kola III. třídy, skupiny A zajížděla naše rezerva na hřiště do Podlesí, kde má své zázemí klub Sokola Malé Moravy. V sestavě domácího Sokola navíc nechyběl Jiří Tezner, velezkušený hráč, kterého si ale šumperští fanoušci pamatují spíše z haly Gymnázia. Patřil totiž k oporám prvoligového futsalového klubu Delta Real Šumperk. V aktuální sezóně vstřelil za soupeře již dvě branky a i tentokrát se tedy muselo s jeho střeleckými schopnostmi počítat. Na druhou stranu, v týmu domácích se objevil i teprve šestnáctiletý Jan Jouzek. Naši branku pak znovu hájil mladičký Patrik Horký.

A Malá Morava potvrdila, že nedá kůži proti šumperským mladíkům lacino. Po vítězství 3:1 v Písařově domácí drželi krok s lídrem soutěže po celou první půli, nesrazil je ani rychlý gól Martina Šincla z páté minuty utkání. Navýšení náskoku pro šumperský celek pak nešťastným vlastním gólem zařídil domácí kapitán Petr Ceh. Domácí ale trápili náš výběr až do posledních minut. Poté se nám podařilo po trefě Tomáše Holana a druhém zásahu v utkání z kopačky Martina Šincla vybojovat vítězství v poměru 4:0. Zajímavostí je, že naprosto stejným výsledkem dopadlo poslední odehrané utkání obou soupeřů, které se uskutečnilo téměř přesně před rokem, 5. 9. 2020 v Podlesí.

Naše rezerva si tak udržela vedení v tabulce, když je zatím bez ztráty bodů první s náskokem čtyř bodů na rezervu Libiny.

Malá Morava

1FORMAN Pavel Brankář
6CEH Petr Hráč v poli 56'
7BLÍHAL Daniel Hráč v poli
14TEZNER Jiří Hráč v poli 75'
8JOUZEK Jan Hráč v poli
11MALÝ Martin Hráč v poli
10MALÝ Michal Hráč v poli
12MARINOV Jiří Hráč v poli
4ŽEBERA Karel Hráč v poli
9ŠČAMBURA Matěj Hráč v poli
16GIRGA Robert Hráč v poli
15VÁVRA Miroslav Hráč v poli
5POVOLNÝ Marcel Hráč v poli
3HALANIČ Jakub Hráč v poli

Šumperk B

20HORKÝ Patrik Brankář
14ŠINCL Martin Hráč v poli 5', 89'
3KRAHULA Ondřej Hráč v poli
9HOLAN Tomáš Hráč v poli 85'
7ŽÁK Adam Obránce
8DOSTÁL Vladimír Hráč v poli
18HOVANEC Adam Hráč v poli
15DOSTÁL Petr Hráč v poli
13CHURAVÝ Matěj Hráč v poli
16ONDRÁČEK Filip Hráč v poli
5VICENEC Libor Hráč v poli
4FIALA Tomáš Hráč v poli
2KLIMEK Vojta Hráč v poli