Znak klubu FC Viktorie Přerov

Z Přerova po hrubkách v defenzívě s prázdnou

Trápení pokračuje a nic na tom nezměnil ani zápas na půdě krajského rivala, přerovské Viktorky. Náš celek doplatil na značné chyby v obrané, které soupeř nemilosrdně trestal. Čtvrtá porážka v řadě nás tedy stále drží na předposledním místě divizní tabulky. V příštím kole doma budeme hostit Bzenec.

JAHODA JaroslavRYGL LubošVLK OndřejPOLÁČEK David

Tenhle způsob podzimu zdá se nám hodně nešťastným. Bohužel divizní výběr se trápí i nadále a tentokrát to potvrdil duel v Přerově. Domácí již po půl hodině zápasu vedli 3:0 a nakonec dokráčeli k hladkému vítězství 5:0.

Domácí tým zasadil dvě důležité rány již v 15. a 18. minutě. Po vysokém výkopu od Martina Kreizla se pod tlak dostal Purzitidis a domácí tuto chybu aktivním presingem hned trestali. O tři minuty později pak znovu dostali gólovou šanci na podnose. Nepřesná rozehrávka pustila Přerov do rychlého kontru do zcela otevřené obrany a domácí s nabídnutou šancí naložili ukázkově. Další branka pak padla ve 32. minutě. Svižná kombinace domácích přinesla gólovou přihrávku na malé vápno, kde zcela nehlídaný David Kašpárek propálil Martina Kreizla.

Trápení pokračovalo i v druhém poločasu, do kterého nastoupil náš tým již se změnami v sestavě. Ale již po čtyřech minutách musel lovit Martin Kreizl míč ze sítě znovu, když za obranu zaběhl Jan Masný a z úhlu trefil přesně. Gólovou tečku za utkáním pak učinil Řezník, který zůstal ve vápně zcela nepokryt a po průniku svého spoluhráče lehce pečetil debakl našeho týmu.

1. FC Viktorie Přerov – FK Šumperk 5:0 (3:0)

Góly: 18. a 33. Kašpárek, 16. Mirvald, 49. Masný, 58. Řezník. Žluté karty: Strnad, Bílý (oba Šumperk). Rozhodčí: Jaroslav Jahoda. Diváci: 108.
Přerov: Mikeš – Javora, Řezník, Masný (76. Kunka), Kocian (62. Zimčík), Kašpárek, Repček (62. Caletka), Matušík (62. M. Kytlica), Kratochvíl, Mirvald, Kuča. Trenér: David Rojka.
Šumperk: Kreizl – Morong, Žák (46. Ostrokon), Jurásek (62. Musílek), Horký (46. Bílý), Pavlíček (56. Podhorný), Linet, Lavrovič, Strnad, Elšík (56. Vaněk). Trenér: Pavel Tököly.