Informace pro rodiče

Kontakty na jednotlivé členy realizačních týmů (trenéry) naleznete v sekci Klub, v podkategorii Kontakty.

Hrazení členských příspěvků

Uhradit členské příspěvky je možné bezhotovostní platbou na číslo účtu 35-5728820207/0100, do zprávy pro příjemce uveďte jméno, příjmení a ročník narození dítěte. Příspěvky je možné platit pololetně. V případě sourozenců se i nadále platí pouze za staršího z nich.

Členské příspěvky (platné od 02/2022)

Přehled posledních oznámení

Fotbalová školička opět zahajuje činnost

Velmi populární fotbalová školička našeho Fotbalového klubu po letní přestávce znovu zahajuje činnost. Poprvé se opět děti do školičky sejdou v úterý 18. 8. od 16:00 na Základní škole Sluneční. Školička je určena pro kluky, ale i dívky, ročníku 2014 a mladší. Vedoucím naši nejmladší kategorie je Patrik Turek (tel. 724 806 091). Všechny rodiče (přečíst celý článek)