Mládež

Dorost: Opava uhájila všechny body, ale pořádně se natrápila

Na půdu Slezského FC vyrazily v neděli 22. května naše dorostenecké výběry. V obou případech pak uspěl domácí celek dvoubrankovým náskokem, ale na výhry se Opavští pořádně nadřeli. Nečekaný byl hlavně vývoj zápasu v případě mladšího dorostu, který prohnal šestý celek tabulky a ještě čtvrthodiny před koncem vedl. Nakonec bohužel neuspěl. Leč oba týmy na (přečíst celý článek)

Dorostenci neporaženi, jejich skvělý víkend odnesl Zlín!

Teprve podruhé v probíhající nováčkovské soutěži v podání dorostenců se podařilo oběma týmům v rámci jednoho hracího dne bodovat. Tentokrát to odnesl Zlín, kde hlavně mladší výběr do 17 let prokázal, že na Ševce umí. Vyhrál 2:1 a odlepil se z posledního místa tabulky. To starší výběr pořád bojuje o naprosto senzační umístění v horní (přečíst celý článek)

Planeo Cup: Výběr U11 v nejsilnější možné konkurenci nezklamal

Mnozí fanoušci šumperského fotbalu ještě živě vzpomenou na dva roky starý zázrak z Tyršáku. Tehdy ve finále Ondrášovka Cupu porazil ročník 2007 například Sigmu či Spartu a nakonec získal v nejsilnější české konkurenci stříbro! Dva roky utekly a oficiální pohár mládeže změnil jméno. Planeo Cup si pak letos ve finálové nabité konkurenci užil výběr kategorie (přečíst celý článek)

Senzační obrat v závěru znamenal krutou prohru pro Kroměříž

Šumperský starší dorost si připsal další tři důležité body do ligové tabulky. Nováček soutěže doma porazil 3:1 Kroměříž, ale zatímco výsledek svádí k pomyšlení na pohodovou výhru, realita byla jiná. Hanáci se v Šumperku prezentovali kvalitním výkonem, kdy gólem z první minuty dlouho kráčeli za vítězstvím. Až tři slepené góly mezi 87. a 93. minutou (přečíst celý článek)

TOP 5 VÍKENDU: Obrat rezervy i skvělé zápasy starších žáků

S mírným zpožděním přinášíme tradiční pohled na TOP 5 nejzajímavějších momentů víkendových bojů. I tentokrát bylo z čeho vybírat, byť se oproti předchozímu víkendu našim výběrům tolik nedařilo. Co jsme tedy pro tento týden vybrali mezi pět nejlepších momentů v podání FK Šumperk? Tak například skvělé zápasy starších žáků s Vítkovicemi či obrat rezervy v (přečíst celý článek)