Mládež

Sedmnáctka dosáhla na šestou výhru v řadě

Výběr mladšího dorostu ztratil body v prvních dvou utkáních sezóny, od té doby prochází soutěží bez ztráty. Plný bodový zisk si připsali svěřenci Bohdana Hecla i o uplynulém víkendu, kdy v domácím prostředí porazili Přerov 4:1. I přes poměrně jednoznačný výsledek měl lodivod týmu k výkonu jisté výhrady. Nic to nemění na tom, že šumperský (přečíst celý článek)


Starší dorost udržel první místo vítězstvím s Přerovem

Odrážet nápor hladových soupeřů musí v posledních kolech výběr staršího dorostu. Ten sice je v divizní tabulce na čele, ale musí v každém kole čelit stíhací jízdě nejbližších rivalů. Mezi ně se řadí i přerovská Viktorka. A právě přímý souboj těchto dvou soupeřů o první místo v tabulce viděl Tyršův stadion. V náročném duelu nakonec (přečíst celý článek)


Oznámení klubu k opatřením proti šíření nemoci COVID-19

Vážení fanoušci, přátelé, rodiče, partneři klubu. S ohledem na aktuální situaci v našem městě, zvláště pak s nařízenou karanténou u partnerské Základní školy Sluneční, jsme nuceni přijmout zároveň opatření ohledně činnosti našeho klubu. Moc si vážíme spolupráce s partnerskou Základní školou Sluneční. Chtěli bychom v prvé řadě vyjádřit plnou podporu a popřát co nejvíce sil (přečíst celý článek)


Mladší dorost nasázel během půl hodiny pět branek

Chvíli poté, co starší dorost dokázal v Holicích udržet vedení v tabulce, se proti domácímu HFK postavil na trávník výběr do 17 let. A zatímco jejich starší kamarádi museli o výhru bojovat až do konce zápasu, v tomto případě bylo záhy rozhodnuto. Šumperští mladíci nasázeli domácím během 28 minut pět branek. Drtivý nástup do utkání (přečíst celý článek)


Starší dorost vyhrál v Olomouci a zůstává první

Další těžké utkání má za sebou výběr starších dorostenců. Svěřenci Jakuba Bauera zajížděli hájit první místo v tabulce do Olomouce. Ačkoliv pak v duelu s domácím HFK prohrávali brzy 0:1, dokázali v zápase skóre otočit a nakonec vybojovat tři velmi cenné body. V tabulce mají tříbodový náskok na Přerov. O nadcházejícím víkendu je v domácím (přečíst celý článek)