FK Krnov vs. MFK Slavoj Bruntál

FK Krnov vs. Slezský FC Opava B

FK Krnov vs. SK Polanka nad Odrou

FK Krnov vs. FK Šumperk

Již s uzdraveným Martinem Skalským vyrazili naši hráči na derby do Krnova. Středopolař sice začal utkání na lavičce, ale v průběhu druhé půle se na hřiště dostal. Duel proti sobě svedl dva týmy, které jaro zatím nezastihlo v optimálním rozpoložení. Co se týče našeho týmu, dokázal si v předchozích zápasech vytvářet šance, ale neproměnil je. Snad kromě duelu s Hlubinou měl herně navrch. Ani tentokrát to nebylo z tohoto úhlu pohledu špatné, ale koncovka znovu selhala.

Ze šumperských šancí se totiž branka nezrodila. Co je aspoň pozitivní, že tentokrát klub ani neinkasoval a navázal tak na podzimní část sezóny, kdy byl nejlépe bránícím celkem tabulky. S jednobodovým ziskem pak zůstal náš tým na osmém místě tabulky. Pěkným gestem fair-play a kamarádství byly okamžiky těsně před začátkem utkání, kdy se na své straně hřiště sešli Yevhen Ostrovka a Stanislav Lavrovič. Oba dlouholetí spoluhráči z našeho dresu si tentokrát již jako soupeři podali ruce a popřáli vzájemně hodně štěstí.

To tedy nakonec svým způsobem přálo oběma. Duel skončil bez branek remízou 0:0. V dalším utkání opět zamíří naši hráči ven, a to na půdu Polanky nad Odrou. Hrát se bude v neděli 28. 4. od 16:00.

FK KOFOLA KRNOV – FK Šumperk 0:0

Žluté karty: Sabo, Tümmler – Smrž. Rozhodčí: Zbyněk Proske. Diváci: 226.
Krnov: Řeháček – Říha, Šimčík, Igbinoba, Tümmler, Sklenařík (70. Hřivnáč), Váňa (46. Mráz), Swiech, Sabo, Havlíček, Lavrovič (76. Dočkal).
Šumperk: Bílý – Liďák, Ostrovka (87. Slatinský), Smrž, Linet (66. Stašák), Horký, Šidlík (92. Morong), Elšík (66. Skalský), Nízký, Strnad, Antl.

FK Krnov vs. TJ Břidličná

FK Krnov vs. TJ Valašské Meziříčí