Preview

FK Úsov vs. Sokol Jestřebí

3 - 0

FK Úsov vs. FK Šumperk B

Navázat na domácí vítězný vstup do jarní části sezóny odjížděla rezerva do Úsova. Případné vítězství by udrželo náš celek na čele okresního přeboru. A tentokrát našemu týmu výrazně pomohl vstup do zápasu. Již v osmé minutě otevřel skóre zápasu Vladimír Dostál, na jeho trefu v patnácté minutě navázal Patrik Přikryl. Rychle získané vedení samozřejmě pomůže každému celku. Trpělivě pak náš tým čekal na své další branky a přišly v druhém poločasu. V 57. minutě se podruhé v zápase prosadil Přikryl, o pět minut později na něj navázal Vladimír Dostál.

Domácí tým nakonec připravil o čisté konto brankáře Žandu v 76. minutě, kdy se prosadil Michal Jiroušek. Vítězství 4:1 znamená další tři důležité body do tabulky okresního přeboru. Ve šlágru kola pak mohelnická rezerva doma porazila Staré Město 4:2 a udržela se v kontaktu s našim týmem. Třetí celek v podaří, a to právě Staré Město, již ztrácí šest bodů. V příštím kole doma hostíme rezervu Postřelmova, a to v sobotu 6. 4. od 15:00.

FK Úsov – FK Šumperk B 1:4 (0:2)

Góly: 76. Jiroušek – 8., 62. V. Dostál, 15., 57. Přikryl. Žluté karty: Tichý – Š. Valenta. Rozhodčí: Josef Kuba. Diváci: 35.
Úsov: Ryšavý – Obíral, Jiroušek, Tichý, Šotola, Dopita, Keprt, Mikeš, Kudrna, Bayer, Dostalík. Střídající: Grygar, Čoupek, Horváth.
Šumperk B: Žanda – V. Dostál, Komínek, Vicenec, Musílek, Simon, Karger, Š. Valenta, Přikryl, Fiala, Šebela. Střídající: Vepřek, Hecl, Churavý, Kotry, Krahula.