Logo klubu Juventus Mohelnice

Rezerva i přes první bodovou ztrátu opět vyhrála

Záložní tým pokračuje ve skvělých jarních výkonech a připsal si další vítězství. Tentokrát na půdě lídra Juventusu Mohelnice na hřišti v Moravičanech a tentokrát po penaltách. Dramatickou bitvu rozhodli naši hráči až v penaltovém rozstřelu vítězstvím 3:2, když utkání skončilo 1:1 v základní hrací době. Tu jedinou branku ze hry vystřelil Adam Žák, který tak skóroval ve všech čtyřech zápasech, do kterých na jaře naskočil. Byla to již jeho sedmá trefa.

30. 4. 2023
1 - 1p

30. 4. 2023 16:00 Okresní přebor 2022/2023 20. kolo 35

I tentokrát si trenér Jakoubek dovezl na utkání rezervního celku posily z širšího kádru divizního „A“ týmu, když nechyběli Ondřej Musílek, Adam Žák a brankář Jakub Žanda. Na půdě lídra tabulky se pokusil náš tým prodloužit neporazitelnost v jarní části sezóny.

Obě branky v základní hrací době padly již v prvním poločasu. Ve 23. minutě se prosadil Adam Žák, který tak skóroval již posedmé ze čtyř jarních zápasů, do kterých nastoupil. Domácí celek ale obratem vyrovnal. Ve 28. minutě se prosadil Daniel Šrot, někdejší hráč FK Mohelnice. I přes šance obou týmů, zvláště pak našeho celku v první půli, se skóre až do závěrečného hvizdu nezměnilo.

Poprvé v sezóně si tak naši hráči zkusili i střelbu ze značky pokutových kopů. Penaltový rozstřel vyzněl lépe pro náš celek, který uspěl v dovednostní soutěži 3:2. Penalty za náš celek proměnili Matura, Jecu a Krahula. Naopak Jakub Žanda jednu penaltu chytil a protože domácí ještě dvě minuli, tak o dvoubodovém zisku bylo rozhodnuto.