Znak klubu FK Šumperk

Rezerva zabojuje o body na půdě jedenáctého týmu tabulky

Páté představení v rámci okresního přeboru čeká na nováčka, rezervní tým našeho FK. Mladíci, kteří za záložní celek nastupují, mají na kontě dvě výhry a dvě prohry. Venku se jim podařilo vyhrát před dvěma týdny v Dubicku a na toto vysoké vítězství 5:1 budou chtít navázat na hřišti dalšího celku. Tím je výběr SK Petrov-Sobotín, aktuálně jedenáctý tým tabulky. Společný výběr dvou obcí na břehu Desné čekal na bodový zisk do minulého kola, kdy po třech prohrách konečně uspěl. Po vítězství 5:3 v Paloníně se tak posunul v tabulce výš. V sestavě soupeře pak je k nalezení spousta známých tváří z okresních soutěží, někteří hráči pak prošli i mládežnickými výběry našeho FK. Duel se hraje v sobotu 3. září s výkopem v 16:00, a to na hřišti v Sobotíně.

Kompletní program 5. kola okresního přeboru