SK Petrov-Sobotín vs. FK Šumperk B

3. 9. 2022 16:00 Okresní přebor 2022/2023 5. kolo 80

Náročné utkání na půdě silného a zkušeného celku, to byl program 5. kola okresního přeboru v podání naší rezervy. Tu opět reprezentovali hráči ročníku 2004 a mladší, tedy věkem dorostenci. Do branky se postavil Antonín Bahounek, kapitánskou pásku navlékl Ondřej Jiroš. Domácí Petrov-Sobotín postavil naopak velmi zkušený kádr bez teenagerů. A svěřenci Miroslava Kolínka dokázali urvat utkání ve svůj prospěch.

Na úvodní gól se čekalo více než půl hodiny, domácí tým před necelou stovkou diváků dostal do vedení Lukáš Kováč. Třicetiletý hráč úvodem kalendářního roku posílil Petrovské z Řetězárny. A v zápase neřekl ještě poslední slovo. Do poločasu to však bylo vše. Bohužel nepříznivý vývoj utkání se našim hráčům ve druhém poločasu zvrátit nepodařilo. Naopak v 59. minutě odpískal sudí Langhammer pokutový kop, který dvaapadesátiletý matador Pavel Krč zkušeně proměnil. O čtyři minuty později pak domácí přidali třetí branku, když se prosadil znovu Kováč. Petrov-Sobotín tak vyhrál 3:0 a navázal na první body z minulého kola. V tabulce se tak posunul těsně za náš celek.

SK Petrov-Sobotín – FK Šumperk B 3:0 (1:0)

Góly: 34. a 63. Kováč, 59. Krč (pen.). Žluté karty: Tomaj, Halama (oba Šumperk). Rozhodčí: Luděk Langhammer. Diváci: 80.
Petrov-Sobotín: Voznica – J. Gargulák, Matocha, Krč, Dorňák, M. Gargulák, Minarik, Skalák, Liďák, Kováč, Špička, střídající: John, Šmíd, Troják, Šabršula, Matoušek, Chodura.
Šumperk B: Bahounek – Jiroš, Halama, Hájek, Kočí, Novák, Slezák, Tyl, Tomaj, Koryčan, Vepřek, střídající: Horáček, Snášel, Novosad, Uher, Ondráček.

Šumperk B

1BAHOUNEK Adam Brankář