Foto k článku: FC Vsetín

Ve Vsetíně se hrát o víkendu nebude, počasí si postavilo hlavu

Tak se našeho divizního utkání o víkendu nedočkáme, příroda dostála aktuálnímu datu. Doslova aprílové počasí ovlivní nemálo utkání víkendových fotbalových soutěží. To naše na půdě Vsetína se pak s ohledem na nezpůsobilý terén neodehraje vůbec. Po vzájemné dohodě obou klubů se zápas odehraje v náhradním termínu 20. dubna v 16:30. Nicméně spousta klubů musí nárazovitě řešit vrtochy počasí a často i přívaly sněhu. Nic zatím nenasvědčuje tomu, že by se mělo rušit i případné další víkendové utkání některého z našich výběrů. Věřme, že tomu tak i zůstane.

Aktuální termínovka 16. kola

Počasí programem kola opravdu zamíchalo a dochází na jedno odložení zápasu za druhým. Následující přehled již zahrnuje i aktuální změny v termínovce.