Klub FK Šumperk

Rezerva zůstává stoprocentní, vysoko porazila Brníčko

Bez ztráty bodu procházejí šumperští mladíci zápasy III. třídy, skupiny A. Po vybojované výhře s Jedlím a vysokém vítězství v Písařově se i tentokrát prezentovali ofenzivní hrou a spoustou branek. Brníčko, za které nastoupil i bývalý hráč našeho klubu Miroslav Podhorný, porazili mladíci vysoko 12:1 a zůstávají tak na čele tabulky. V dalším kole je čeká těžký boj v Podlesí, na půdě Sokola Malé Moravy, aktuálně třetího celku tabulky.

5. 9. 2021
12 - 1
Konečný výsledek

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu Počet diváků
5. 9. 2021 14:30 III. třída, sk. A 2021/2022 6. kolo 57

Po úvodních dvou vítězstvích v soutěžním ročníku 2021/22 vstupovala rezerva mužů do domácího utkání s Brníčkem z pozice vedoucího celku tabulky. Hosté pak po úvodní domácí remíze s libinským „B“ týmem (a následné prohře na penalty) neuspěli v Jedlí, kde nevstřelili gól a naopak zásluhou tří branek v samotném závěru podlehli soupeři 0:3. Stejně jako v prvním utkání tak i tentokrát se do branky postavil teprve 15letý Patrik Horký, letní posila z Vikýřovic.

Netrvalo dlouho a diváci se dočkali první branky utkání, když v páté minutě otevřel skóre Patrik Přikryl. Z vedení se ale šumperští mladíci dlouho neradovali, o tři minuty později se prosadil Martin Dvořák. Po zbytek zápasu ale již skórovali jen domácí, načež do konce první půle se ještě prosadili Holan, Dostál a Štefek. Druhá polovina utkání již byla jednoznačnou záležitostí a Šumperk přidal dalších osm branek. Hattrick zkompletoval Tomáš Štefek. Po druhém vysokém vítězství v řadě si „B“ tým  upevnil vedení v III. třídě, skupině A.

Statistiky utkání

Góly: Štefek 3, Holan 2, Krahula 2, Barčík 2, Přikryl, V. Dostál, Liďák – Dvořák. Bez karet. Rozhodčí: Rulíšek. Diváci: 57.
Sestava FK Šumperk: Horký – Barčík, Krahula, Fiala, Liďák, Holan, Přikryl, Štefek, Žák (K), V. Dostál, Mar. Churavý. Střídající: Hovanec, P. Dostál, Mat. Churavý, Ondráček.
Sestava Sokol Brníčko: Vysloužil – Hofman, M. John, Podhorný, Fiala, Klimek, Drlík, Zámečník, Dvořák, Hanák, Schneider (K). Střídající: Matějka, Štecl, Žižka, J. John.