Znak klubu FC Bílovec

Po domácí prohře zakončí áčko jinak povedený podzim v Bílovci

O dva týdny delší než v minulých letech je aktuální podzim divizní soutěže na Moravě. Pro aktuální ročník se zvýšil počet účastníků v každé skupině o dva, nicméně toto rozšíření zdá se našim klukům nevadí. Po letech, kdy jsme spíše na podzim strádali, tentokrát hrajeme na špici tabulky. Z pozice třetího týmu tabulky půjdou svěřenci dvojice Tököly – Merta i do posledního podzimního utkání. A aby minimálně tuhle pozici také udrželi pro zimní přestávku, tak musí zahrát na sto procent. Jinak to nepůjde. Duel se hraje v neděli 12. listopadu od 14:00 na umělce v Bílovci.

Domácí porážka s Bohumínem patří k zápasům, na které je potřeba zapomenout. Co si nalhávat, šumperští kluci nenavázali na zápasy předešlých kol. V obraně hlavně v prvním poločasu byli nejistí, kombinace vázla, i pohyb. Nakonec se sešlo vše se vším. Dva naprosto zbytečné góly, do toho další neméně zbytečná červená karta…

Věřme, že tečka za podzimem 2023 bude co nejvydařenější.