Znak klubu FK Šumperk

Rezerva dobyla horkou půdu v Jestřebí a je třetí

Čtvrté vítězství v řadě a posun již na třetí místo tabulky! Šumperská rezerva nechce vůbec zůstat ve stínu skvěle makajícího hlavního mužstva. Tentokrát se vydala do Jestřebí, kde má tamní Sokol útočiště na netradičně úzkém hřišti. Na naše kluky tak nečekal moc lehký zápas, dalo se očekávat více soubojů. A navíc se šumperskému celku nevydařil ani vstup do zápasu, když ve třetí minutě inkasoval a o chvíli později na poslední chvíli zabránil další brance gólman Žanda. Nakonec se ale po tuhém boji podařilo hráčům ze Šumperka výsledek otočit. Ve vyrovnané tabulce SEFRAN Okresního přeboru se již posunout na třetí místo, a to díky zaváhání Vikýřovic na půdě rezervy Mohelnic.  V následujícím kole se pak v Šumperku představí aktuální lídr soutěže, Baník Staré Město.