Znak klubu SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm

Znovu s nulou, bohužel i vepředu… Z Frenštátu s bodem

Čtyři zápasy, jediná inkasovaná branka. Pro šumperského fanouška po letech minulých nezvyklý fakt, nicméně defenzíva našeho klubu zatím funguje nadstandardně. Zdá se, že pomohl posun Antla na stopera, neuškodil ani odchod Purzitidise. Nicméně výsledek 0:0 je z Frenštátu nakonec spíše mírnou ztrátou. Zvláště pokud se náš tým přes půl zápasu konfrontoval s oslabeným soupeřem. Gólu jsme se tentokrát nedočkali. Poprvé v sezóně.

27. 8. 2023
0 - 0
Konečný výsledek

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu Počet diváků
27. 8. 2023 16:30 Divize F 2023/2024 4. kolo 317

Delegace rozhodčích

RozhodčíAsistent rozhodčího 1Asistent rozhodčího 2Delegát
KRUPA JanPOTIOREK AlešŠIMONÍK DavidKRAJČA Jaroslav

Bez zdravotně indisponovaného Miloše Šidlíka vyrukoval náš tým na SK Beskyd. I přes solidní vstup do sezóny je klíčovým faktorem přistupovat ke každému duelu s pokorou. Nejinak tomu bylo ve Frenštátu. Mrzet však může slabá produktivita v koncovce. Již po pár vteřinách zápasu totiž z akce Strnada s Ostrovkou těžil mladý Stašák. V koncovce však klid nezachoval. A v tomto obrazu hry se pak pokračovalo celé utkání. Nijak nebyla svěřencům dvojice Tököly – Merta užitečná převaha na míči i ve hře.

A nepomohlo paradoxně ani vyloučení domácího Pyclíka. Nutno jedním dechem dodat, že Frenštát stavěl na organizované obraně, ve které se moc skulinek najít nedokázalo. A po vyloučení se semkli Beskydští ještě více. Výsledkem tedy nakonec byla bezbranková remíza. Ta posadila náš tým na čtvrté místo divizní tabulky, čtyři body za zatím stoprocentní Krnov. Právě tyto dva kluby jsou aktuálně jedinými v soutěži bez porážky. V dalším kole přivítáme Valašské Meziříčí, a to doma 3. září od 16:00.

Frenštát

1HAMZA Tomáš Brankář
3REK Lukáš 4 Hráč v poli
7ZAHALUK Marek 9 Hráč v poli
8BEDNÁŘ Jiří Hráč v poli
10OPATŘIL Josef Hráč v poli
11KLIMPAR Pavel 13 Hráč v poli 80'
14PYCLÍK Ondřej Hráč v poli 25', 43'
43'
15ŠEVČÍK Dominik Hráč v poli
16MACÍK Lukáš Hráč v poli
17BZIRSKÝ Martin Hráč v poli
19KALFAS Jakub 6 Hráč v poli
4BARTOŠ Roman 3 Hráč v poli
6MACURA Jan 19 Hráč v poli
9HRABEC Simon 7 Záložník
13FENDRICH Tomáš 11 Hráč v poli

Šumperk

1KREIZL Martin Brankář
5OSTROKON Artem 16 Obránce 54'
7OSTROVKA Yevhen 19 Útočník
8SMRŽ Marek Obránce
10SKALSKÝ Martin Záložník
11LINET Petr Záložník
12ANTL Martin Obránce
14STAŠÁK Tomáš Záložník
15NOVÁČEK Petr 13 Záložník
21NÍZKÝ Filip Záložník
23STRNAD Patrik Záložník
13HORKÝ Marek 15 Záložník
16LIĎÁK Dominik 5 Obránce
19ELŠÍK Marek 7 Útočník

Hřiště

Stadion Frenštát p. Radhoštěm
Ke stadionu 2160, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm