Znak klubu FK Šumperk

Rezervní tým vyhrál i pátý jarní zápas

Stoprocentní zůstává na jaře rezervní celek FK Šumperk. V domácím prostředí dokázal porazit poslední tým tabulky z Palonína. Obří měrou se na tom podílel Bohdan Hecl. Legendární útočník šumperského klubu nastřílel ve druhém poločasu čistý hattrick a stal se jednoznačně mužem celého utkání. Obrovský respekt před kluky z Palonína, kteří svým nasazením a bojovností ukazují svou lásku k fotbalu.

22. 4. 2023
5 - 1

22. 4. 2023 14:00 Okresní přebor 2022/2023 19. kolo 60

Rezervní celek tentokrát vstupoval do zápasu ve stejný den jako divizní áčko, takže v sestavě chyběli například střelci Adam Žák a Marek Elšík. Zastoupit je však dokázal muž, který v šumperském A tým dlouhé roky hrál a nastřílel za něj spoustu branek – Bohdan Hecl.

V prvním poločasu viděli diváci v Šumperku tři branky, přičemž o dvě z nich se postaral zásluhou Jakuba Doležala a Patrika Přikryla domácí tým. Mezi tyto trefy pak tu svou vměstnal hostující Jaroslav Opravil. Do kabin se tak šlo za stavu 2:1 pro domácí. Po změně stran pak dlouho čekalo 60 věrných fanoušků na další branku, ale dočkali se. V rozmezí 63. a 74. minuty vystřihl čistý hattrick Bohdan Hecl. Ten se tak po mnohaleté zápasové pauze ve svém třetím letošním utkání konečně trefil, a hned třikrát.

Po páté výhře v řadě se tak náš celek posouvá na deváté místo tabulky, s tím, že na pátou pozici již ztrácí pouze tři body. V dalším kole se náš tým vydá na horkou půdu do Moravičan, kde sídlí lídr tabulky, Juventus Mohelnice.