FK Šumperk - FC SO Bruntál (5. 3. 2022, příprava)

Příprava proti SK Uničov v sobotu 4. 3. již od 13:00

Termín přípravného utkání proti SK Uničov, účastníkovi Moravskoslezské fotbalové ligy, doznal drobné úpravy. Duel se odehraje dle plánu v sobotu 4. března, ale v dřívější čas. Místo 17:00 se zápas odehraje od 13:00. Věříme, že fanoušci tuto změnu uvítají a že nám vyjde počasí. Do začátku jarní části sezóny nás čeká následně již jen generálka na divizi v podobě zápasu proti Velkým Losinám. Za sebou pak mají svěřenci trenérské dvojice Tököly – Merta již pět zápasů. V nich padlo v průměru více než šest branek na utkání, takže je určitě zatím na co koukat. Náš tým navíc odešel poražen pouze proti Letohradu, kdy mu však spíš nepřálo štěstí v koncovce, než aby byl herně horší. Kompletní přehled zápasů našeho hlavního mužstva naleznete zde. Divizní jaro pak zahájíme 19. března na půdě lídra tabulky z Kozlovic.