Znak klubu FK Letohrad

Áčko poprvé v přípravě prohrálo, podlehlo Letohradu

Zápasová příprava na jarní část divizní soutěže se blíží svému závěru. V sobotu 18. února pak náš celek přivítal na umělce Tyršova stadionu Letohrad. Ačkoliv byl v zápase s účastníkem divizní skupiny C aktivnější a herně lepší, nakonec opustil hřiště poražen. Východočeský celek zvítězil 3:2. Šumperské branky obstarali Patrik Strnad a Miloš Šidlík, kteří smazali poločasový výsledek 0:2. Hosté však v závěru ještě dokázali duel rozhodnout ve svůj prospěch.

18. 2. 2023
2 - 3
Konečný výsledek

Podrobnosti

Datum Čas
18. 2. 2023 11:00

Série neporazitelnosti v rámci přípravných zápasů na jarní část divizní sezóny vzala za své domácí prohrou s Letohradem. Nutno dodat, že výsledek 2:3 je pro náš celek velice krutý a v utkání byl lepším týmem. Rozhodla ale efektivita v koncovce. A ta vyzněla jasně lépe pro našeho soupeře.

Ten se ujal dvoubrankového vedení v prvním poločasu, což se nakonec ukázalo jako rozhodující. A to i přes skutečnost, že zásluhou gólu Patrika Strnada a Miloše Šidlíka se podařilo našemu celku po změně stran srovnat. Vítězství si pak hostující celek zajistil gólem v těsném závěru utkání. Na náš tým teď čeká dvoutýdenní zápasová pauza, další přípravu odehrajeme v Krnově 4. března.

FK Šumperk – FK Letohrad 2:3 (0:2)

Góly FK Šumperk: Strnad, Šidlík
Do zápasu za FK Šumperk nastoupili: Kreizl, Žanda – Matura, Smrž, Jurásek, Purzitidis, Liďák, Ostrokon, Nízký, Horký, Strnad, Žák, Musílek, Šidlík, Elšík, Lavrovič, Karger.