Znak klubu FK Šumperk

Mladíci v Sobotíně nebodovali, prohráli 0:3

Páté mistrovské utkání sezóny má za sebou naše rezerva. Na sobotínském pažitu podlehl náš B tým v okresním přeboru celku SK Petrov-Sobotín 0:3. Statečný boj týmu kompletně složeného z teenagerů tentokrát bodovou sbírku nerozšířil. Dvěma góly se na vítězství domácích podílel Lukáš Kováč, který se mihl i mládežnickými výběry našeho FK. Třetí gól pak přidal již 52letý Pavel Krč.

3. 9. 2022
3 - 0
Konečný výsledek

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu Počet diváků
3. 9. 2022 16:00 Okresní přebor 2022/2023 5. kolo 80

Náročné utkání na půdě silného a zkušeného celku, to byl program 5. kola okresního přeboru v podání naší rezervy. Tu opět reprezentovali hráči ročníku 2004 a mladší, tedy věkem dorostenci. Do branky se postavil Antonín Bahounek, kapitánskou pásku navlékl Ondřej Jiroš. Domácí Petrov-Sobotín postavil naopak velmi zkušený kádr bez teenagerů. A svěřenci Miroslava Kolínka dokázali urvat utkání ve svůj prospěch.

Na úvodní gól se čekalo více než půl hodiny, domácí tým před necelou stovkou diváků dostal do vedení Lukáš Kováč. Třicetiletý hráč úvodem kalendářního roku posílil Petrovské z Řetězárny. A v zápase neřekl ještě poslední slovo. Do poločasu to však bylo vše. Bohužel nepříznivý vývoj utkání se našim hráčům ve druhém poločasu zvrátit nepodařilo. Naopak v 59. minutě odpískal sudí Langhammer pokutový kop, který dvaapadesátiletý matador Pavel Krč zkušeně proměnil. O čtyři minuty později pak domácí přidali třetí branku, když se prosadil znovu Kováč. Petrov-Sobotín tak vyhrál 3:0 a navázal na první body z minulého kola. V tabulce se tak posunul těsně za náš celek.

SK Petrov-Sobotín – FK Šumperk B 3:0 (1:0)

Góly: 34. a 63. Kováč, 59. Krč (pen.). Žluté karty: Tomaj, Halama (oba Šumperk). Rozhodčí: Luděk Langhammer. Diváci: 80.
Petrov-Sobotín: Voznica – J. Gargulák, Matocha, Krč, Dorňák, M. Gargulák, Minarik, Skalák, Liďák, Kováč, Špička, střídající: John, Šmíd, Troják, Šabršula, Matoušek, Chodura.
Šumperk B: Bahounek – Jiroš, Halama, Hájek, Kočí, Novák, Slezák, Tyl, Tomaj, Koryčan, Vepřek, střídající: Horáček, Snášel, Novosad, Uher, Ondráček.

Šumperk B

1BAHOUNEK Adam Brankář
7JIROŠ Ondřej Hráč v poli
2HALAMA Jiří Hráč v poli 52'
3HÁJEK Lubomír Hráč v poli
5KOČÍ Matěj Hráč v poli
8NOVÁK David Hráč v poli
10SLEZÁK Michal Hráč v poli
4TYL Martin Hráč v poli
9TOMAJ Eduard Hráč v poli 42'
17KORYČAN Richard Hráč v poli
14VEPŘEK Slávek Hráč v poli
12HORÁČEK David Hráč v poli
16SNÁŠEL Ladislav Hráč v poli
13NOVOSAD Jonáš Hráč v poli
15UHER Lukáš Hráč v poli
19ONDRÁČEK Filip Hráč v poli