Klub FK Šumperk

Do bojů vstupují i starší žáci, čekají je stejní soupeři

Svůj ostrý program rozehraje o víkendu 14. až 15. srpna i divizní soutěž starších žáků. V ní má, ve skupině E, své zastoupení i náš klub. Výběry U15 a U14 pak budou mít proti sobě devět stejných soupeřů jako v minulé, nedohrané soutěži. Tu výběr U15 v době ukončení soutěží vedl, o rok mladší spoluhráči pak byli v tabulce druzí, za suverénními Vítkovicemi. Právě akademie ostravského klubu by měla být jedním z hlavních favoritů a soupeřů našich kluků v sezóně 2021/2022.

Do nového soutěžního ročníku vstoupí naši kluci v neděli 15. srpna, a to na hřišti v Přerově. Proti domácí Viktorce budou chtít určitě vstoupit do sezóny úspěšně a správnou nohou. Shodou náhod se stejným soupeřem zahajovali naše výběry starších žáků sezónu i vloni. Avšak na domácí půdě. „Patrnáctka“ vyhrála 16. srpna 3:0 po gólech Smékala, Doležela a Luběny. Výběr U14, z něhož však někteří kluci naskočili již do zmiňovaného duelu staršího výběru, uspěl dokonce 14:2. Šest gólů přitom nastřílel Tomáš Stříteský.

Los úvodního hracího dne soutěží U15 a U14