Klub FK Šumperk

Rezerva zůstává první, porazila Brníčko

Záložní tým se minulý týden dočkal první prohry, tentokrát již ale opět zabral. Zůstává tak první poté, co doma jasným rozdílem porazil Brníčko. Náskok na druhé Hanušovice se nemění, zůstává tříbodový. Čistým hattrickem se blýskl Libor Demeter, který navíc v závěru přidal ještě čtvrtý gól. Do černého se trefil také Tomáš Holan, který se tak udržel na čele tabulky střelců celé soutěže.

26. 9. 2020
9 - 0
Konečný výsledek

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu Počet diváků
26. 9. 2020 14:00 III. třída, sk. A 2020/2021 8. kolo 40

Šumperská rezerva se po překvapivé prohře v Jedlí postavila tentokrát doma Brníčku. Neúspěch z minulého kola odčinila, již po poločasu vedla přesvědčivým rozdílem. Čtyřmi góly se blýskl Libor Demeter, po dvou gólech přidali Tomáš Morong a kapitán Jakub Ondráček.

Domácí tým poslal do vedení již v desáté minutě Tomáš Morong, o sedm minut později zvýšil Jakub Ondráček. Prvně jmenovaný hráč přidal ve 27. minutě gól na 3:0 a účet první půle uzavřel Libor Demeter. Tentýž hráč pak v úvodu druhé půle bleskově zkompletoval čistý hattrick, když se prosadil ve 48. a 50. minutě. Z pohledu hostů velmi špatný vstup do druhého poločasu ještě podtrhl gólem na 7:0 Tomáš Holan. Účet zápasu uzavřeli v poslední čtvrthodině Libor Demeter a Jakub Ondráček. Po vysokém vítězství má tak náš „B“ tým stále náskok dvou bodů na druhé Hanušovice, které doma stejným výsledkem 9:0 porazily Rovensko. Na třetí místo tabulky se před rezervu Libiny dostala ta postřelmovská.

STATISTIKY

Góly: Demeter 4, Morong 2, Ondráček 2, Holan. Bez karet. Rozhodčí: Jiří Tomášek. Diváci: 40.
FK Šumperk B: Žanda – Fiala, Churavý, Matura, Přikryl, K. Körner, Holan, Horký, Demeter, Morong, J. Ondráček (K). Střídající: Valenta, Grézl, Dostál, Krahula, Štefek. Trenér: Petr Jakoubek.
Sokol Brníčko: Vysloužil – Petrov, Štecl, Vykydal, Schneider, Skoumal, Štěpánek, Drlík (K), Hofman, Zámečník, Matějka. Střídající: Žák, Hetmánek, John, Klimek, Hanák, Fiala. Trenér: Lukáš Zbožínek.