FK Šumperk - FC Vsetín

Muži sahali po třech bodech, nemají žádný

Hodně hořký konec zažili ve Skašticích hráči „A“ týmu mužů. Ti byli po celé utkání aktivnějším týmem, více na míči. Dvakrát vedli po trefách Cikryta a Ostrovky, ale zůstaly jen oči pro pláč. V 83. minutě totiž domácí vyrovnali po sporné situaci ve vápně, velmi šťastné vítězství pak aktuální lídr tabulky vybojoval gólem z 2. minuty nastavení. Aktivitou a nasazením určitě naši hráči navázali na výhru se Slavičínem. Výsledkově to však tentokrát nedopadlo. Další těžké utkání je přitom na pořadu již následující víkend, kdy se na Tyršově stadionu představí Přerov.

Informace o utkání

19. 9. 2020
3 - 2
Konečný výsledek

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu Počet diváků
19. 9. 2020 15:30 Divize E 2020/2021 7. kolo 248

Delegace rozhodčích

Rozhodčí
JAHODA Jaroslav

Ještě na začátku 83. minutě to vypadalo na solidní výsledek v divizním utkání na půdě Skaštic. A pak se vše zvrtlo. Domácím se podařilo vyrovnat, načež se ještě během gólové situace zranil po kontaktu se soupeřem brankář Vičar. Dílo zkázky a s ohledem na utkání velmi šťastné tři body vybojovaly Skaštice gólem z 92. minuty. Bohužel i přes větší aktivitu i držení míče než soupeř se nakonec ze třech bodů radovaly Skaštice.

Reportáž připravujeme.

Góly: 24. T. Motal, 83. Hubr, 90+2. Zavadil – 11. Cikryt, 59. Ostrovka. Žluté karty: Frýdl, Beneš, Petrúsek – Linet, Kováč, Strnad. Rozhodčí: Jahoda. Diváci: 248.
Skaštice: Vrba – Glozyga, Batík, Frýdl, Beneš (80. Petrúsek), Vymětal (70. Menšík), Zavadil, Konečník (C), L. Motal, T. Motal, Hubr. Trenér: Kolenič.
Šumperk: Vičar (86. Kreizl) – Pavelka, Šidlík, Ostrovka, Smrž, Linet (C), Jurásek, Cikryt (83. Tran Chi), Strnad, Kováč, Lavrovič (90+1. Nízký). Trenér: Opravil.

Hřiště

Hřiště Skaštice
Skaštice 157, 767 01 Skaštice