Klub FK Šumperk

„B“ tým naplno bodoval i v Hanušovicích

Po domácím vítězství s Písařovem se tentokrát vydal šumperský „B“ tým, který je tvořen hlavně dorosteneckými hráči klubu, do Hanušovic. A znovu se diváci dočkali osmi branek. Šumperští fotbalisté v Hanušovicích navázali na výhru z úvodního kola, když za třemi body vykročili hlavně v prvním poločasu. Proti soupeři, v jehož středu nastoupili i dva šestnáctiletí mladíci Josef Varga a Pavel Verner, zapsali vítězství v poměru 6:2.

15. 8. 2020
2 - 6

15. 8. 2020 17:00 III. třída, sk. A 2020/2021 2. kolo 120

Delegace rozhodčích

Rozhodčí
ŠULA Oldřich

Šumperští mladíci nastoupili ve velmi podobné sestavě jako v prvním kole, prostor však dostali i noví hráči. Například Matěj Churavý pak debut za „B“ tým FK Šumperk okořenil gólem.

Vývoj celého utkání pak nalajnovala již první půle. V ní se našim hráčům podařilo vstřelit čtyři branky a odskočit do vedení 4:1. Domácí nasadili do zápasu i dva teprve šestnáctileté hráče. A jeden z nich, Pavel Verner, ve 48. minutě vykřesal pro hanušovický celek malou jiskru naděje, když snížil na rozdíl dvou branek. Drama však odmítli Holan s Fialou.

V dalším kole mají svěřenci Petra Jakoubka s ohledem na lichý počet účastníků soutěže volný los, v soutěži se představí opět až 29. srpna od 16:30 doma s postřelmovským „B“ týmem.

Hanušovice

1MINÁŘ Michal Brankář