Malá Morava vs. Šumperk B

0 - 4

5. 9. 2020 16:00 III. třída, sk. A 2020/2021 5. kolo 80

Reportáž

Z pozice neporaženého celku soutěže zajížděli šumperští mladíci do Podlesí, kde má své útočiště výběr Malé Moravy. Domácí vstoupili do sezóny vítězstvím 5:1 s Brníčkem, ale poté přišly tři prohry v řadě. Dalo se čekat, že proti šumperským mladíkům se bude chtít celek z Hanušovicka vytáhnout. Nakonec ale svěřenci Petra Jakoubka dotáhli zápas do vítězného konce. V domácím kádru pak nastoupilo hned sedm hráčů ročníku 2000 a mladších, včetně šestnáctiletých Ščambury s Blíhalem.

Stejně jako v předchozím utkání s B týmem Postřelmova vstoupili naši hráči do utkání vedením 1:0. A opět se střelcem úvodní branky zápasu stal Tomáš Holan, tentokrát se trefil již v 16. minutě. Na další gól pak 80 diváků čekalo dlouhých 50 minut. Až v 65. minutě zvýšil na 2:0 kapitán Jakub Ondráček. Vítězství 4:0 poté potvrdil dvěma góly v rozmezí devíti minut Tomáš Fiala. Rezervní tým tak i nadále prochází soutěží bez zaváhání. V dalším kole přivítá Béčko doma na Tyršově stadionu dne 13. 9. od 10:00 výběr libinské rezervy.