FK Šumperk U17 vs. Slezský FC Opava U17

Delegace rozhodčích

RozhodčíAsistent rozhodčího 1Asistent rozhodčího 2
BRÁZDIL PetrHABERMANN LubomírONDRÁČEK Jakub

Po vítězství na půdě Znojma se šumperský mladší dorost představil doma, ale už dlouho dopředu bylo jasné, že opavský celek bude podstatně těžší kalibr. Zatímco Znojmo totiž bylo v tabulce v těsné blízkosti šumperských dorostenců, Opava je třetí za výběry Baníku U16 a Sigmy U16. A papírové rozdělení sil se v utkání potvrdilo. Opava navázala na drtivé vítězství s Karvinou U16 (12:3) a v Šumperku zvítězila jasně 8:1. O osudu zápasu rozhodl první poločas, kdy Opava vykročila za vítězstvím pěti góly.

Podobně jako starší dorostenci i v tomto utkání Opava vykročila za vítězstvím velice rychle a v deváté minutě Petr Kramář otevřel skóre. O osm minut později přidal první gól v zápase Jakub Prohászka, který stihl v utkání nakonec zkompletovat hattrick. Co je potřeba zmínit, tak hosté vystoupili do utkání se starším výběrem a naopak za naše dorostence opět chytal ještě věkem starší žák Filip Vondra, kterého pak doplnili i jeho vrstevníci Brázda, Šalamoun a Vaculík. Jediný šumperský gól zaznamenal Max Ježek, který v 66. minutě přišel na hřiště a hned vzápětí se trefil. Aspoň tak zmírnil konečnou vysokou prohru.

FK Šumperk U17 – Slezský FC OPava U17 1:8 (0:5)

Góly: 67. Ježek – 17., 23., 47. Prohászka, 9., 34. Kramář, 25., 54. Bolík, 89. Novotný. Žluté karty: Lepka – Novotný. Rozhodčí: Petr Brázdil. Diváci: 45.
FK Šumperk U17: Vondra – Hájek, Horký, Látal, Lepka, Vlk (46. Šalamoun), Mazák, Ferron, Kopecký (32. Brázda, 77. Churavý), Kodeš (66. Ježek), Barvínek (46. Vaculík).
Slezský FC Opava U17: Brindžák – Novotný, Kropáček (53. Jašek), Prohászka, Jančík, Šlupina (46. Faldýn), Oravec (59. Masopust), Bolík, Brož, Kožík, Kramář (53. Haloda).