Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu Počet diváků
12. 8. 2023 12:45 Moravskoslezská liga ml. dorostu 2023/2024 2. kolo 50

Reportáž

Stejně jako v kategorii U19 se i v té mladšího dorostu dá očekávat, že Slezský FC Opava bude patřit k favoritům celé soutěže. A tak na naše kluky nečekal v Opavě lehký úkol. Do závěru první půle také drželi krok, pak ale skóroval ve 41. minutě z pokutového kopu Prohászka a hned vzápětí i polský mladík v opavských službách Pawlik. Velice podobný průběh měl i druhý poločas, domácí marně zkoušeli navýšit skóre, bohužel ani náš celek nedokázal naopak snížit. A tak se znovu trefila Opava, opět z nařízeného pokutového kopu. Tentokrát se exekuce ujal Richard Varyš a i on se prosadil. Na konečných 4:0 pak pečetil Jonáš Gebauer.

Slezský FC Opava U17 – FK Šumperk U17 4:0 (2:0)

Góly: 41. Prohászka (pen.), 43. Pawlik, 68. Varyš (pen.), 78. Gebauer. Žluté karty: Kožík, Novotný – Hájek. Rozhodčí: Tomáš Ehrenberger. Diváci: 50.
SFC Opava: Včelný – Novotný, Faldýn, Kropáček (61. Glazar), Prohászka, Pawlik (80. Jašek), Strnadel, Šlupina (61. Gebauer), Haloda (76. Kovalčík), Kožík, Varyš (76. Brož).
FK Šumperk: Frolo (46. Hýžďal) – Hájek (46. Lepka), Horký, Oharek (9. Vojtek), Churavý, Kodeš, Koryčan, Látal, Ferron, Mazák (58. Novosad), Vlk.