SK Sigma Olomouc U11

Zápasy

10:00
Krajská soutěž ml. žáků
Hřiště Olympijská Prostějov

1. SK Prostějov U12 B vs. SK Sigma Olomouc U11

17:00
Krajská soutěž ml. žáků
Andrův stadion - hřiště 2

SK Sigma Olomouc U11 vs. FK Šumperk U11

10:00
Krajská soutěž ml. žáků
Andrův stadion - hřiště 2

SK Sigma Olomouc U11 vs. 1. FC Viktorie Přerov U11

09:30
Krajská soutěž ml. žáků
hřiště Dub nad Moravou

Sokol Dub nad Moravou U13 vs. SK Sigma Olomouc U11

10:00
Krajská soutěž ml. žáků
hřiště Konice

Sokol Konice U13 vs. SK Sigma Olomouc U11

Výsledky

17:00
Krajská soutěž ml. žáků
Andrův stadion - hřiště 2

SK Sigma Olomouc U11 vs. TJ Maletín U13

1 - 15
Krajská soutěž ml. žáků
Hřiště Holice

1. HFK Olomouc U13 B vs. SK Sigma Olomouc U11

4 - 2
Krajská soutěž ml. žáků
Andrův stadion - hřiště 2

SK Sigma Olomouc U11 vs. SK Hranice U13 B

Počet diváků: 30
0 - 6
Krajská soutěž ml. žáků
Stadion SK Hranice

SK Hranice U11 vs. SK Sigma Olomouc U11

Počet diváků: 30
5 - 1
Krajská soutěž ml. žáků
Andrův stadion - hřiště 2

SK Sigma Olomouc U11 vs. SK Uničov U11

11 - 0
Krajská soutěž ml. žáků
Andrův stadion - hřiště 2

SK Sigma Olomouc U11 vs. TJ Tatran Litovel U13

5 - 1
Krajská soutěž ml. žáků
Andrův stadion - hřiště 2

SK Sigma MŽ U11 vs. SK Hranice U12 B

0 - 4
Krajská soutěž ml. žáků
Hřiště Holice

1. HFK Olomouc U13 B vs. SK Sigma MŽ U11

5 - 2
Krajská soutěž ml. žáků
Andrův stadion - hřiště 2

SK Sigma MŽ U11 vs. TJ Smržice/Kostelec U13

1 - 5
Krajská soutěž ml. žáků
Tyršův stadion Šumperk (UT)

FK Šumperk U11 vs. SK Sigma MŽ U11

1 - 8
Krajská soutěž ml. žáků
Andrův stadion - hřiště 2

SK Sigma MŽ U11 vs. Sokol Velký Týnec U13

2 - 1
Krajská soutěž ml. žáků
Hřiště Olympijská Prostějov

1. SK Prostějov U11 vs. SK Sigma MŽ U11

10:45
Krajská soutěž ml. žáků
Hřiště Maletín

TJ Maletín U13 vs. SK Sigma MŽ U11

2 - 4
Krajská soutěž ml. žáků
Hřiště Dzbel

SK Jesenec/Přemyslovice U13 vs. SK Sigma MŽ U11

Odloženo
Krajská soutěž ml. žáků
Andrův stadion - hřiště 2

SK Sigma MŽ U11 vs. 1. HFK Olomouc U13 B

2 - 1
Krajská soutěž ml. žáků
Andrův stadion - hřiště 2

SK Sigma MŽ U11 vs. SK Jesenec/Přemyslovice U13

4 - 0
Krajská soutěž ml. žáků
Andrův stadion - hřiště 2

SK Sigma MŽ U11 vs. SK Hranice U11

13 - 0
Krajská soutěž ml. žáků
Andrův stadion - hřiště 2

SK Sigma MŽ U11 vs. TJ Maletín U13

0 - 9
Krajská soutěž ml. žáků
Stadion SK Hranice

SK Hranice U11 vs. SK Sigma MŽ U11

4 - 3
Krajská soutěž ml. žáků
Stadion SK Hranice

SK Hranice U12 B vs. SK Sigma MŽ U11

4 - 8
Krajská soutěž ml. žáků
Hřiště Smržice

TJ Smržice/Kostelec U13 vs. SK Sigma MŽ U11

Počet diváků: 35
4 - 4
Krajská soutěž ml. žáků
Andrův stadion - hřiště 2

SK Sigma MŽ U11 vs. FK Šumperk U11

2 - 8
Krajská soutěž ml. žáků
Hřiště Velký Týnec

Sokol Velký Týnec U13 vs. SK Sigma MŽ U11

8 - 3
Krajská soutěž ml. žáků
Andrův stadion - hřiště 2

SK Sigma MŽ U11 vs. 1. SK Prostějov U11

Zrušeno
Krajská soutěž st. přípravek (podzim)
Městský stadion Přerov

FK Šumperk U10 vs. SK Sigma MŽ U11

6 - 7
Krajská soutěž st. přípravek (podzim)
Fotbalový stadion Šternberk

FK Šumperk U10 vs. SK Sigma MŽ U11