Znak klubu FK Šumperk

Rezerva podruhé v řadě bez bodu, v derby nestačila na Vikýřovice

Čtyři zápasy mají za sebou hráči mužského rezervního celku, který působí v okresním přeboru. Po dvou úvodních výhrách v soutěži se mu v uplynulých dvou duelech naopak bodovat nepodařilo. Proti Vikýřovicím byl celý zápas lemován dvěma góly. Ty hosté vstřelili v úvodu a v závěru zápasu, vyhráli tak v Šumperku 2:0. Rezervu čeká v průběhu týdne dohrávka s Jindřichovem, na domácí půdě. Zápas se odehraje ve středu 13. září od 17:00.

9. 9. 2023
0 - 2
Konečný výsledek

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu Počet diváků
9. 9. 2023 16:00 Okresní přebor 2023/2024 6. kolo 70

Bez možnosti čerpat posílení z divizního áčka vstupoval náš rezervní tým ve značně prořídlé sestavě do duelu proti Vikýřovicím. Do branky se postavil Dan Frolo, v základu nechyběli ani další odchovanci šumperského fotbalu. I na druhé straně hřiště se pak do utkání pustilo hned šest hráčů, kteří v minulosti prošli šumperskými výběry. Samotné utkání pak nabídlo dvě branky, bohužel obě do naší sítě. Již v osmé minutě utkání se poprvé prosadil hostující Tomáš Černohous. Dlouho pak čekala necelá stovka diváků na další gól. Ten přišel až v 70. minutě a Vikýřovice si pojistily vítězství díky trefě Richarda Tomáška, nejstaršího hráče v zápase.

I se zápasem k dobru jsme pak v neúplné tabulce soutěže po pěti kolech na 11. místě, nicméně hned tuto středu, 13. září, pak doma odehrajeme dohrávaný duel proti Jindřichovu. Začátek zápasu je v 17:00.

Hřiště

Tyršův stadion Šumperk
Žerotínova 55, 787 01 Šumperk