Znak klubu FK Letohrad

V sobotu jednak naše příprava, jednak vzejde soupeř do poháru

V sobotu 22. července se pozornost šumperských fanoušků rozprostře na dvě různá místa. Ve Vamberku, v areálu V Lukách v oblasti známé jako Peklo, odehraje náš hlavní tým přípravné utkání proti Letohradu. Duel s účastníkem divizní skupiny C začne v 10:30. A zájem také určitě přiláká duel 1. předkola MOL Cupu mezi Jeseníkem a Bruntálem. Z tohoto zápasu totiž vzejde náš soupeř pro předkolo.

V Lukách proti Letohradu

Areál V Lukách není pro šumperský tým neznámé prostředí. Před rokem zde ještě pod vedením Zdeňka Opravila odehrál duel právě s Letohradem, s výsledkem 1:1. Jedinou trefu našeho celku obstaral Patrik Strnad. Samotný letohradský výběr je již tradičním soupeřem našeho celku v přípravě. V sezóně 2010/11 pak i vítězem Divize C, od té doby však Letohrad zakusil nejen ČFL, ale i Krajský přebor. V uplynulé sezóně si východočeský celek vybojoval 12. místo.

Přípravné období uzavřeme 26. července, tedy ve středu, v Rapotíně, utkáním s domácím celkem. Výkop je na programu v 18:00.

Pohárová bitva v Jeseníku určí našeho soupeře

Zatímco náš celek bude mít již za sebou přípravné utkání s Letohradem, v Jeseníku se odehraje souboj nováčka divize, domácího FK, proti MFK Bruntál. Duel dvou účastníků divizní skupiny F ale nebude hrát v rámci dlouhodobé mistrovské soutěže, ale v pohárovém MOL Cupu. Vítěz tohoto souboje pak bude hostit náš celek v předkole MOL Cupu o týden později.